Kraków’a bekliyoruz!

Tatil dolayısıyla Kraków’daydık. Daha önce de Kraków’a gelmişliğimiz vardı. Lakin bu sefer daha detaylı bir şekilde 5 gün boyunca gezdik, gördük, geldik. Simdi de sizi bekliyoruz!!!

Kraków’da Polonya’daki diğer şehirlerde hissedemediğiniz farklı bi hava seziyorsunuz. Tarih ve Bilim merkezi olarak tanıdığımız Kraków bizi öyle güzel bir havada karşılıyor ki, doğrusu ayrılamadık bi türlü. 3 günlük gelmiştik. Ama 5 günde zor döndük. Attığınız her adımda fotoğraf ve video çekmek istiyorsunuz. Her kareyi tekrar tekrar hatırlamak istiyorsunuz.

Kraków’u gerçekten özleyeceğim ve kesinlikle vakit buldukça gelmeye çalışacağım.

Yüzlerce yıllık Saraylar, Kiliseler,  Mimari ve Tarihi Eserler tabii ki Polonya’nın eski Başkenti Kraków’da!

Kraków’a kesinlikle bekliyoruz diyebilirim.

 

Sizleri Kraków’a bekliyoruz!

Yıllık 7 milyon turist tarafından ziyaret edilen Kraków’a davet ediyoruz!

Kraków’un görülmeye değer mimarisini ve tarih kokan saraylarını ziyaret etmek, tuz madenini gezmek ve yüzlerce yıllık düzenli-sessiz sokaklarında o tarihi yaşamaya çağırıyoruz sizi!

Polonyadan.Com’un Kraków Temsilcileri tarafından verilecek bu özel hizmetle, Kraków’da kendinizi bulacaksınız!

3 dil bilen Rehberimiz ile yapılacak özel gezi turlarında yer ayırtmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz…

Unutmayın!
Turist kafileleri için yapılan bu gezi turlarına isminizi kaydettirmekte geç kalmayın! Grup kayıtlarında özel tarifeler uygulanmaktadır.

Kraków’u görmeden Avrupa gördüm diyemezsiniz!

8 yıldır Kraków’da yaşayan ve 3 dil bilen ve daha önce Bürokratlara Kraków’u gezdiren profesyonel rehberimiz ile ziyaretiniz kalite ve anlam bulacak…

Mayıs ayı itibariyle Polonya’da yaz sezonunun başlamasıyla birlikte Kraków’da otel bulmak da zorlaşmaya başladı. Ama Polonyadan.Com Kraków Temsilcileri ile gerekli hizmet veriliyor size. İsterseniz full paket isterseniz gezi paketi seçebilirsiniz. Full paket ile oteliniz/hosteliniz ayarlanır. Yerleştirilirsiniz. Sonrasında plan yapılır ve arzu ettiğiniz günlerde gezi yapılır. Ve rehberimiz eşliğinde belirlenen yerlere gidilir.

Gezi paketinde ise ekibimiz sadece gezi rehberliği yapar. Bir yerde buluşursunuz ve gezi planı yapılır. Ancak bu pakette otel rezervasyonları Polonyadan.Com ekibi tarafından yapılmaz.

Detaylı bilgiler ve ücret öğrenme için bizimle irtibata geçiniz…

Görüşmek üzere…

Kalın sağlıcakla…

[cincopa AcNAQkKOpcA6]

Kraków’a bekliyoruz!” için 1 yorum

  1. Pingback: Polonya'dan… » Varşova Gezi Turları’na davetlisiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir