Varşova’daki Oteller…

Merhabalar…

Aşağıda Varşova’da en çok tercih edilen Otelleri sizlere paylaşmaya çalıştık. Varşova’daki 5-4-3 yıldızlı otelleri bu sayfada bulabilirsiniz.

Teşekkür ediyorum.


5 Yıldızlı Oteller… (*****)


Hyatt Regency Warsaw *****
ul. Belwederska 23
tel. 22 558 12 34
warsaw.regency@hyatt.com
www.warsaw.regency.hyatt.com

InterContinental Warszawa *****
ul. Emilii Plater 49
tel. 22 328 88 88
warsaw@ihg.com
www.intercontinental.com

Le Meridien Bristol *****
ul. Krakowskie Przedmieście 42/44
tel. 22 551 10 00
bristol@lemeridien.com
www.lemeridien.pl

Radisson Blu Centrum *****
ul. Grzybowska 24 (map)
tel. 22 321 88 88
info.warsaw@radissonblu.com
www.radissonblu.com/hotel-warsaw

Sheraton Warsaw *****
ul. Bolesława Prusa 2 (map)
tel. 22 450 61 00
warsaw@sheraton.com
www.sheraton.com/warsaw

Warsaw Marriott *****
Al. Jerozolimskie 65/79 (map)
tel. 22 630 63 06
mail@marriotthotel.com
www.marriott.com/wawpl

 

4 Yıldızlı Oteller (****)

 

Airport Hotel Okęcie ****
ul. 17 Stycznia 24 (map)
tel. 22 456 80 00
rezerwacja@airporthotel.pl
www.airporthotel.pl

Courtyard by Marriott Warsaw Airport ****
Żwirki i Wigury 1 (map)
tel. 22 650 01 00
wcy@courtyard.com
www.courtyard.com/wawcy

Hilton Warsaw Hotel And Convention Centre ****
ul. Grzybowska 63 (map)
tel. 22 356 55 16
reservation.warsaw@hilton.com
www.warsaw.hilton.com

Holiday Inn Warszawa ****
ul. Złota 48/54 (map)
tel. 22 697 39 99
holiday@orbis.pl
www.holiday-inn.com/warsawpoland

Jan III Sobieski ****
pl. Zawiszy 1 (map)
tel. 22 579 10 00
rezerwacja@sobieski.com.pl
www.sobieski.com.pl

Novotel Warszawa Centrum ****
ul.Marszałkowska 94/98 (map)
tel. 22 596 00 00
h3383@accor.com
www.novotel.com

 

3 YILDIZLI OTELLER (***)

 

Arkadia ***
ul. Radzymińska 182 (map)
tel. 22 678 50 55
hotel@hotelarkadia.pl
www.hotelarkadia.pl

Colibra ***
ul. Wolska 191 (map)
tel. 22 836 99 66
colibra@colibra.com.pl
www.colibra.com.pl

DeSilva Warszawa Airport Hotel ***
al. Krakowska 266 (map)
tel. 22 575 28 88
warszawa@desilva.pl
www.desilva.pl

Gromada – Warszawa Lotnisko ***
ul. 17 Stycznia 32 (map)
tel. 22 576 46 00
warszawahotel.airport@gromada.pl
www.gromada.pl

 

Görüşmek üzere…

Kalın sağlıcakla…

*

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir