Euro 2012 için çalışmalar sürüyor!

Bildiğiniz üzere Euro 2012 Polonya ve Ukrayna’da yapılacak. Biz ise doğal olarak olayın Polonya ayağını takip edebiliyoruz daha çok. Organizasyon için çalışmalar devam ediyor…

Polonya’da da Ukrayna’da olduğu gibi çalışmalar yavaş gidiyordu. Sonrasında Avrupa Birliği’nden gelen denetim ekibi sonrasnda vaziyet planı ortaya döküldü. Bu denetimden sonra başta Varşova’da olmak üzere çalışmalar hızlandı. Yine de %100 bitmesi imkansız. Ama çalışmalara hız verildi ve %50’si dahi olsa bitirilmeye çalışılıyor.

Statların biteceğine dair söz!
Yolların ve çevre düzenlemesinin tamamen bitmesi ve kullanıma açılması henüz çok zor. Lakin Euro 2012 çerçevesindeki maçların da oynanacağı özel statların bitirilmeye çalışıldığı söyleniyor.

Peki konaklama nasıl olacak?
Erken rezervasyon ve kayıtlar gerçekten büyük önem kazanacak. Çünkü henüz yeterli yatak kapasiteli otel yok. 3 yıldızlı oteller de 5 yıldızlı oteller de yetersiz görünüyor. Bu sorunu aşabilmek için çalışmalar sürüyor. Ama erken rezervasyonun önemli olduğu söyleniyor. Yine oteller için Polonyadan.COM’u takip etmeye devam edebilirsiniz.

Açıkçası gerçekten yavaş ilerliyor çalışmalar. Söz verilen tarih için yetiştirilmesi gerekirdi. Daha da hızlanmazlarsa, %50’lik kısmı da yetişmeye bilir. O da gerçekten bütün organizasyonu tehlikeye düşürür. Ama Polonya adına konuşmak gerekirse, yollar ve çevre düzenlemeleri olmasa da statları bitirebilirler gibi. Heyecanla bekliyoruz! 🙂

Euro 2012 ile ilgili detayları euro2012.polonyadan.com adresinden bulabilirsiniz. Eylül 2011 itibariyle bu bölümü daha da güncel tutmaya çalışacağız. Sizler için!

Lütfen soru, düşünce ve görüşlerinizi bizlerle paylaşmayı ihmal etmeyin…

Görüşmek üzere…

Kalın sağlıcakla…

*

Euro 2012 için çalışmalar sürüyor!” için 2 yorum

  1. Avatar
    serdariko

    Calismalsr ukrania ya oranla gayet iyi gidiyor aslinda. %50 si bile olsa yetistirilmeye calisiliyor derken ne denmek istendigini anlsmadim acikcasi. statlar bitmek uzere. hersey zamaninda bitecek bence.

  2. Said MURAT
    Said MURAT Yazar

    Evet, calismalar Ukrayna’dan iyi gidiyor. Statlar bitirilmeye calisiliyor. Ama yollar ve diger altyapilarin yetistirilemeyecegi aciklandi. 😉

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir