Avrupa’nın ikinci en büyük alışveriş merkezi: MANUFAKTURA.

Polonya’nın Łódź şehrinde bulunan ve Avrupa’nın ikinci en büyük alışveriş merkezi konumunda olan Manufaktura, tüm dünyadan ilgi görmeye devam ediyor.

145 futbol sahası büyüklüğündeki arsaya kurulmuş olan Manufaktura, içinde hastane, tekstil mağazaları, teknoloji mağazaları, oyun alanları, sinema ve tiyatro salonları, müzeler ve çalışanlar için özel evler barındırıyor.

19. yüzyıl endüstri mimarisi örnek alınarak tasarlanan Manufaktura, modern yapısıyla hem gece hem gündüz özel bir manzara yaratıyor.

Alışveriş Merkezi birkaç farklı bölümden oluşuyor. Bölümlerden bir tanesi sadece tekstil mağazalarıyla hizmet veriyor. İçlerinde Türk firmalarından LTB’nin de bulunduğu tekstil/giyim bölümleri burada yani. Teknoloji bölümünde ise elektronik cihazları bulabiliyorsunuz. En üst tarafda oyun alanları var. Bowling ve bilardo tarzı oyunlar da bulunuyor, Atari tarzı oyunlar da.

Restaurantlarıyla da yemek yemeniz için de uğrayabileceğiniz Manufaktura, ulaşım kolaylığıyla da kendini cezbeddiriyor.

Peki nerede Manufaktura?
Polonya’nın şirin Łódź şehrinde bulunuyor. Varşova ve Krakow’dan tren ile 3 saatte gidilebilecek bir mesafede. Ayrıca Łódź içerisinden de otobüs ve taksiler ile de kolay ulaşım sağlanıyor.

Adres: 58 Drewnowska Street
91- 071 Łódź

Ayrıntılı bilgi için: Manufaktura

Tekrar görüşmek üzere…

Kalın sağlıcakla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir