Wola Park 9 Yaşında!

Polonya’nın büyük alışveriş merkezlerinden biri olan Wola Park, dokuzuncu yaşını kutluyor.

180’i aşkın butik mağazasının ve yine lüks kafe ve restoranların bulunduğu Wola Park’ın 3000 araç kapasiteli otoparkı ve gayet şık bir açık alanı bulunuyor.

Spor salonları ve Sinema dünyası(Multikino) ile de müşterilerinin ihtiyaçlarına olabildiğince cevap vermeye çalışan AVM yöneticileri Wola Park için ‘Hayat dolu bir yer’ diyor.

Elektronikten tekstil ürünlerine, gıdadan ev eşyalarına kadar onlarca çeşitte mağazaları ile sizleri bekleyen Wola Park, 15 Ekim 2011 itibariyle 9 yaşında!

Çin yemekleri ve İtalyan pizzası yiyebileceğiniz restoranlar da bulunuyor. Bunun yanı sıra diğer restoranlar da tabi ki sizlere hizmet veriyor. Ayrıca sıcak bir şeyler içmek ve çikolatalı keklerden tatmak istiyorsanız lüks kafeler de Wola Park’ta sizleri bekliyor.

Haftanın 7 günü açık olan 6 salonlu Sinema dünyası Multikino da hizmetinizde. Dokuzuncu yaşını kutlayan Wola Park’ta vizyona giren en kaliteli filmleri keyifle izleyebilirsiniz.

Peki Wola Park’a nasıl gideriz?
Otobüs ile…
ul. Górczewska, przystanek: GÓRALSKA
Hat: 154  171  190  410  501  507  523  N43
Tramvay ile…
ul. Powstańców Śląskich (przesiadka)
Hat: 8  10  26  46

Daha önce Varşova’daki Alışveriş Merkezleri başta olmak üzere birçok AVM’yi sizlerle paylaşmıştık. Wola Park da gerçekten hem eğlence hem de alışveriş(ki alışveriş de birçoğumuz için eğlence olabiliyor) için birebir.

Wola Park web sayfasını da ziyaret edebilirsiniz…

Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşmaya devam ediyoruz…

Facebook sayfamızdan da bizleri takip etmeyi unutmayın…

Görüşmek üzere…

Kalın sağlıcakla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir