Kışlık giyisileri nereden almalıyız?

Malum kış ayları geliyor ve artık soğukları hissetmeye başladık. Haliyle sıkı giyinmek ve sağlığımıza dikkat etmek durumundayız. Peki, kışlık giyisileri nereden almalıyız?

Biz Türkler alışveriş merkezlerinde mağaza mağaza dolaşmayı ve kendimize en uygun modeli en uygun fiyatlarla bulup almayı severiz. Bu sebeple sizlere direkt olarak mağaza ismi vermeyeceğiz. Ama birkaç alışveriş merkezine değinebiliriz.

Polonya’da kış mevsimi çetindir. Gerçekten çok iyi, sıkı giyinmelisiniz. Bunun için de kışlık giyisileri nereden alsak diye sorular gelmeye başladı bize. Bu sebeple de bu konuyu sizlerle paylaşmaya karar verdik.

Öncelikle ülke tericihini size bırakıyorum. Ama yine de bize sorarsanız, Polonya’dan almanız daha mantıklı. Çünkü Türkiye’de Polonya şartlarına uygun çok çok kalın kazak, pantolon ve mont tarzı bulunmuyor. Ben ve arkadaşlarım bulamadık şahsen. Ayrıca Polonya’ya geliyorsanız, valizinizde yük etmenize gerek de yok. Elinizde hazırda varsa getirin, yoksa Polonya’dan alabilirsiniz.

Legia Warszawa stadyumunda satışlar devam ediyor… Geçen sene Legia Warszawa spor klübünün mağazasından kışlık giyisiler almıştık. Çok güzel mont ve kışlık eşofmanları, atkıları, şapkaları, eldivenleri bulunuyor. Muhtemelen yine satışlar indirimlerle devam ediyordur. Kesinlikle kaliteli olduğunu belirtmek isteriz.

LTB Jeans’e gidebilirsiniz… İstanbul merkezli Türk firması LTB Jeans’ten de kışlık alışveriş yapabilirsiniz. Daha çok ‘kot’ üzerine satış yapılsa da, güzel mont ve kazaklar bulabilirsiniz.

Bayanlar için: Sabra Tekstil… Ciddi moda takipçi bayanların gözdesi Türk firması Sabra Tekstil, Polonya’da da sizler için faaliyet göstermeye devam ediyor.

H&M Bu mağazada Türkiye üretimli yüzlerce ürün bulabilirsiniz. Hem ucuz hem pahalı ama kesinlikle kaliteli ürünlerin satıldığı H&M mağazalarını Polonya’nın birçok şehrinde bulmanız mümkün. Alman, İtalyan ve Fransız mallarını da bulabileceğiniz mağazada Kışlık alışverişiniz için güzel şeyler bulabilirsiniz.

Maksimus: Her gün giyim fuarı! Evet, bu slogan tam olarak Maksimus için söylenebilir. Fuar alanı şekilde kapalı alana kurulmuş olan yüzlerce dükkan/mağaza bulabileceğiniz alışveriş merkezi Maksimus, içinde parfümeri reyonları da bulunuyor olsa, aslen tekstil üzerine faaliyet göstermektedir. Varşova merkezine biraz uzak olsa da özellikle hafta sonları otopark araç kapasitesini aşan ziyaretçisiyle tekstil dünyasının hem perakende hem toptan boyutuyla en büyük paydasını oluşturan Maksimus’ta hem yazlık hem kışlık giyisilerinizi alabilirsiniz.

Sanal alışverişi sevenler için de Markafoni’yi tavsiye edebiliriz. Türkiye’den tanıyabileceğiniz ve artık moda devi haline gelen Markafoni, Polonya’da da faaliyet göstermeye başladığını Polonyadan sayfalarında duyurmuştuk.

Sözün özü, kışlık alışverişinizi Polonya’da gayet rahat bir şekilde yapabilirsiniz. Alışveriş merkezlerinin çoğunda ister kredi kartı ister nakit şekilde ödeme yapabileceğinizi unutmayın.

Yine tercih size kalmış. Bizim tavsiyemiz, Polonya’da Alışveriş yapmanız yönünde. Hem valizinizde fazla yük etmemiş olursunuz hem de mevsim şartlarına göre gerçekten uygun giyisiler almış olursunuz.

Polonya’da Alışveriş ile ilgili soru, görüş ve düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz…

Polonya hakkında ne var ne yoksa siz değerli ziyaretçilerimizle paylaşmaya devam ediyoruz…

Görüşmek üzere…

Kalın sağlıcakla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir