Lot Havayolları’ndan Kış sezonunda indirimli biletler…

Polonya’nın havayolu şirketi Lot Airlines’tan kış sezonunda indirimli biletler için satışlar ve ilgi çeken cazip promosyonlar devam ediyor.

Polonya’dan dünyanın birçok ülke ve şehrine uçuşlar yapan ve Star Alliance üyesi olan Lot Havayolları, hem Türkiye’ye hem de onlarca şehre uygun fiyatlı biletler sunuyor.

Polonya’nın en büyük havayolu şirketi Lot’un web sayfalarında da görebileceğiniz gibi promosyon biletler bulunuyor. Özel tarih için olan bu biletlerden yararlanmak için ise biraz acele etmek gerekiyor.

Yeni Yıl tatili için biryerlere gitmek isteyebilirsiniz. Lot’tan bilet alarak istediğiniz yere uçabilirsiniz.

İstanbul-Varşova için gayet uygun fiyatlar…
Şu sıralar bazı günler için gerçekten uygun fiyatlı biletler bulabiliyorsunuz. Türkiye’ye direkt uçuşlar yapan Lot Havayolları bazı dönemlerde gerçekten uygun fiyatlar sunabiliyor. Türkiye’den Polonya’ya gelişler için de aynı şekilde. Diğer şirketler 500 Euro fiyat verirken Lot ile 300 Euro’ya uçtuğumu da biliyorum.

Avrupa ve Amerika da gayet uygun fiyatlarla…
Takip ederseniz, web sayfasında zaman zaman ‘promosyonlar’ bölümünde özel indirimler göreceksiniz. Çok uygun fiyatlara Avrupa’nın birçok ülke ve şehrine uçuşlar olabiliyor. Amerika için de aynı durum geçerli.

Promosyonlar takip edilmeli…
Lot Havayolları’nın Resmi web sayfasında bulunan ‘promosyonlar’ bölümü gerçekten ilginizi çekebilir. Zaman zaman gerçekten uygun fiyatlarla dünyanın birçok ülkesine giden fırsatlar çıkabiliyor.

Eklemek gerekirse, biletlerin özellikle kış sezonunda daha ucuz olduğunu da unutmamak gerekiyor.

Konu ile soru, görüş ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz…

Görüşmek üzere…

Sağlıcakla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir