Wizz Air ile tüm Avrupa avucunuzda!

Avrupa’nın en çok tanınan ve ‘ekonomik’ olması itibariyle özellikle Avrupa içi uçuşlarda en çok tercih edilen firma olan Wizz Air ile Avrupa avucunuzda!

Kısa ama Zengin’ diye tariff ettikleri Şirket Tarihçelerinde gerçekten büyük başarılar bulunuyor. 2003 yılının Haziran ayında kurulan Wizz Air, 6 ay sonra Polonya’nın Katowice şehrinden ilk uçuşunu yapıyor. Bugün ise 5 noktası Polonya’da olmak üzere 220’nin üzerinde rotası bulunuyor.

Avrupa’nın doğusundan batısına, kuzeyinden güneyine her  yerine seferler düzenleyen Wizz Air’in çalışkan yetkilileri, yakın zaman içinde rotalarını daha da katlayacağını söylüyor.

Aslen Macaristan firması olan ve Budapeşte’de merkezi bulunan Wizz Air’in Polonya’dan da müşterisi çok. 5 farklı şehirden(Gdansk, Poznan, Katowice, Varşova, Wroclaw) uçuşlar yapmakta ve bu sayı daha da artıyor.

Polonya’dan diğer ülkelere uçuşlarda bazen 50 Euro’ya gidiş-dönüş biletler dahi bulabiliyorsunuz. Bilet fiyatları çoğu zaman 100 Euro’nun altında tutuluyor zaten. Günlerini ve tatillerinizi iyi ayarladığınız zaman, 1 hafta içinde birkaç bilet alarak Avrupa turunuzu çok daha ucuza getirmek sizin elinizde. Wizzair.com 😉

İyi Uçuşlar! 🙂

Sağlıcakla…

Wizz Air ile tüm Avrupa avucunuzda!” için 7 yorum

  1. Pingback: Varşova’daki yeni havaalanı ne zaman bitiyor? | Polonya'dan...

  2. Pingback: Varşova Modlin Havalimanı, huzurlarınızda! | Polonya'dan...

  3. Pingback: Polonyalı OLT Express, iflasta! | Polonya'dan...

  4. Pingback: Polonya’ya aktarmalı gitmenin yolları... | Polonya'dan...

  5. Pingback: Detayları ile Varşova Modlin Havalimanı | Polonya'dan...

  6. Pingback: 2013’te Polonya’ya 3 yeni havalimanı! | Polonya'dan...

  7. Pingback: Ryanair Modlin Havalimanı’na geri dönüyor! | Polonya'dan...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir