Polonyadan Eğitim, geliyor!

Evet, beklenen güne az kaldı! Daha önce Eğitim ile ilgili özel bir kategori açacağımızı ve paylaşımlarımızı oradan yapacağımızı bildirmiştik. Ama bu işin biraz daha ciddi ve profesyonelce yapılması gerektiğini düşündük. Ocak ayında başlayan çalışmalarımız bitmek üzere. Evet, Polonyadan Eğitim, Geliyor!

Bizi neler neler bekliyor?

Polonyadan Eğitim sadece bir Eğitim sitesi olmayacak. Bir öğrenciyi ilgilendiren her konuya değineceğiz. Mesela boş vakitlerinizde arkadaşlarınızla gideceğiniz güzel bir mekan mı bakıyorsunuz? Ya da bu hafta hangi film vizyona giriyor, nerede alışveriş yapmalısınız, indirimler nerede, kaliteli dil kursları mı lazım, hangi üniversitede hangi programlar iyi, Metallica ne zaman geliyor, Euro 2012’de son durum nedir ve daha nice sorunun cevabına, Polonyadan Eğitim sayfalarından ulaşacaksınız!

‘Sorularla Cevaplarla’ Bölümü…

Eğitim konusunda hergün aldığımız değerli sorularınızı ve cevaplarınızı artık farklı bir sayfa altında detaylıca paylaşmaya başlıyorz. Polonya’da Eğitim ile ilgili aklınıza gelebilecek her sorunun yanıtını Polonyadan Eğitim’de bulabileceksiniz. Baktınız cevap bulamadınız, hemen bize yazıyorsunuz! Biz de Sorularla Cevaplarla bölümünde sizden gelen değerli sorulara yer veriyoruz.

Polonya’da Türkçe dilinde yayın yapan İLK Online Rehberiniz  Polonyadan.Com’un özel bir projesi olan Polonyadan Eğitim üzerindeki çalışmalarımız devam ediyor.

Hem Okuyoruz, Hem Eğleniyoruz’ sloganıyla huzurlarınızda olacak olan

Polonyadan Eğitim’in tanıtım videosunu direkt adresimizden izleyebilirsiniz: PolonyadanEgitim.Com

İster egitim.polonyadan.com isterseniz polonyadanegitim.com adreslerinden bize ulaşabilirsiniz.

Bizi yalnız bırakmayan günlük yüzlerce ve aylık binlerce ziyaretçimize Teşekkür Ediyoruz.

Sağlıcakla…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir