19 Mayıs’da Varşova’da Bisiklet Turu’na Davetlisiniz!

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı vesilesi ile Bisikletlerimiz ile Varşova Turu’na çıkıyoruz! Katılmak istemez misin?

Bisikletleri alıyoruz, Varşova Merkez’de buluşuyoruz. Sonrasında öncelikle güzel bir park yolundan Nowy Swiat(Yeni Dünya) Caddesi tarafına gidiyoruz. Sonra güzel bir tur yapıp, kendimize geldikten sonra, Old Town(Eski Şehir) bölgesine doğru bisikletlerle yola çıkıyoruz. Meydanda güzelce turumuzu yapıyoruz. Orada güzel bir dondurmacı var. Dondurmalarımızı alıp yola devam edebiliriz. Sonra birkaç yere daha gidip turumuzu yine merkez(Centrum) bölgesinde tamamlayacağız.

Tur güzergahı ile ilgili birkaç değişiklik olabilir. Ancak genel hattıyla bu şekilde güzel bir gezi olacaktır.

Bisikletleri nereden buluyoruz?
Aranızda Polonya’da bisikleti olmayan olabilir. Normal olarak. O yüzden kiralama yoluna gideceğiz. 2-3 saatliği 10-15 Zloty ya da günlüğü 30-35 Zloty civarında değişen ücretlerle bisiklet kiralayabiliyoruz. Bizim gezimiz ya 1 ya da 2 saat sürecektir. Kendi arzunuza göre kiralayabilirsiniz yani.
Kiralama için nereye bakacağız?
Bu bilgiyi kısa zaman içerisinde size bildireceğiz. Çünkü kiralama şirketleriyle görüşüyoruz. Sizler için indirim ayarlamaya çalışıyoruz. Çok daha uygun fiyata güzel bir tur yapalım diyoruz.

19 Mayıs 2012 Cumartesi günü saat 17:00’da Centrum’daki H&M mağazasının önünde buluşuyoruz!

Aranızda ‘Türk Bayrağı’ olan varsa, mutlaka getirsin!

Ayrıca fotoğraf makinelerinizi de unutmayın!

Biz de Polonyadan Ekibi olarak orada olacağız! Diğer şehirlerden gelmek isteyenler varsa, mutlaka öğlen saatlerinde Varşova’da olsunlar ve sonrasında herkesi 17:00’da CENTRUM’a bekliyoruz!

Katılmak isteyenler lütfen şu linkteki Etkinliğe ‘GELİYORUM’ olarak işaretlesin: http://www.facebook.com/events/405136769519247/

Varşova’yı bisikletlerimiz ile turluyoruz!

Konu ile ilgili soru, görüş ve önerilerinizi şuraya yazabilirsiniz: Polonyadan Forum

Görüşmek üzere!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir