Yeminli tercüman isteklerinizi bize bildirebilirsiniz!

Yeminli tercüman her zaman ihtiyaç olur. Lehçe-Türkçe tercümelerde de Türkçe-Lehçe tercümelerde de Resmi işlemlerde sürekli yeminli tercümana ihtiyaç duyacaksınız. Peki her tercüman işini aynı mı yapar? Hiç sanmıyorum.

Tercümanlar arası da tabi ki hem dillerinden dolayı hem de tecrübelerinden dolayı farklılıklar olabiliyor. Bu da işinizin kalitesini etkiliyor, siz farketseniz de fark etmeseniz de.

Polonya’da ve Türkiye’de bulunan çalıştığımız daha önce dökümanlar tercüme ettirdiğimiz yeminli tercümanlar var. İyi olan tercümanlara sizi yönlendirmeye çalışacağız.

Sizin bize e-posta ile ihtiyacınızı belirttikten sonra size en yakın yeminli tercümanı yönlendirmeye çalışacağız. Yönlendirdiğimiz yeminli tercümanlar sizlere bizim selamımız ile gittiğiniz için ellerinden geldiğince yardımcı olacaktır.

Yeminli tercüman isteklerinizi bize bildirebilirsiniz!” için 1 yorum

 1. Avatar
  LingolineDanışmanlık

  Merhaba aşağıdaki 5 cümlenin Lehçeye tercümesine ihtiyacımız var.

  Rica etsem bu cümleleri tercümesinde biz yardımcı olabilir misiniz?

  1- Toz boya reçineleri (C≥0.1 %w/w)içeren TGIC, 1999/38/EC yönergesince belirlenmiş hususlara tabi tutulmuştur. (Çalışanların, işlerinde, kanserojen ve mutajenlere maruz kalmasıyla ilgili risklerden korunması)

  2- Mesleki etkilenme limiti 3mg/m3

  3- Kara taşımacılığı (ADR-RID) – Düzenlenmemiş

  4- Deniz taşımacılığı (IMDG) – Düzenlenmemiş

  5- Hava taşımacılığı (ICAO-IATA) – Düzenlenmemiş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir