41 MP Kameralı Nokia Lumia 1020’nin Polonya’daki Satışları Başladı!

Nokia, insanların fotoğraf çekim deneyimlerini değiştirmeyi hedeflediği 41 MP kameralı Lumia 1020 cihazını Temmuz ayında NewYork’ta tanıtmıştı. Ve cihazın Polonya’daki satışarı bugün başlayacak.

Nokia Lumia 1020, 1280 x 768 piksel çözünürlüklü AMOLED HD+ ekranı ( ve bu ekranın üzeri Gorilla Cam 3 kaplama), Xenon flaşı, 32 GB hafızası ve 2 GB RAM’iyle dikkatleri çekiyor. Windows 8 yüklü cihazla Tam HD video çekimi yapılabiliyor.

Nokia’nın yeni cihazı Lumia serisinde bir ilk oluyor. Yeni akıllı cihazın Lumia’nın diğer serilerinden en önemli farkı 41 MP kamera özelliğine sahip olmasıdır. Hatırlyacağınız gibi 41 MP kameralı ilk olarak  Pureview 808‘te kullanılmıştı. Diğer Lumia serilerinde oldugu gibi eldiven ile kullanma olayı Lumia 1020’de de bulunuyor. Cihazda sarı, beyaz ve siyah olmak üzere üç farklı renk seçeneği bulunuyor.

Nokia Lumia 1020‘nin bugün itibariyle Polonya’da satışa  sunulması bekleniyor. Nokia Lumia 1020 2899 zł fiyatla kullanıcılara satılacak.

Screen Shot 2013-09-19 at 11.50.30 AM

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir