Lehçe kursunda Polonyadan indirimi sizi bekliyor!

Polonya’da Lehçe dilinin ne kadar önemli olduğunu biliyorsunuz. İngilizce bazı konularda yeterli olsa da, Lehçe dilini bilmeden yaşamak da çok mantıklı gelmiyor. Resmi dil Lehçe’yi öğrenmek için kursa ihtiyacınız var. Lehçe kursunda ise Polonyadan indirimi sizi bekliyor!

Edu&More ‘ı biliyorsunuzdur zaten. Polishonlinenow.Com adresi üzerinden de hizmet veren Polonya’nın en iyi Lehçe kurslarından Edu&More, bizim de ekipçe gittiğimiz ve dersler aldığımız bir kurum. Zaten bu sebeple ‘şiddetle’ tavsiye ediyoruz.

Polonyadan.Com selamı ile gittiğiniz zaman hem %5 indirim alacak hem de ödeme kolaylığından faydalanacaksınız.

Normalde kurs ücretleri 1050 ile 1500 Zloty arası değişmektedir. Lakin Avrupa Birliği onaylı ve destekli bir kurum olduğu için, özel fiyatlar ile hizmet veriyor şuan. Uzun süredir irtibatta olduğumuz Edu&More’da grup derslerinin ücreti şuan için 659 Zloty. Ayrıca bu ücret üzerinde %5 indirim de Polonyadan.Com’dan geliyor.

Program nasıl?

Haftada 2 gün ders alıyorsunuz. Tanesi 90 dakika olmak üzere haftada 180 dakika(3 saat) ders almış oluyorsunuz. Program 8 hafta sürüyor. Ayrıca kursa kayıt olan herkes 5 aylık online kursa da ücretsiz sahip olmuş oluyor.

İstediğiniz zaman bizimle konuyla ilgili irtibat kurabilirsiniz. Polonyadan.Com olarak ‘hiçbir’ danışmanlık ücreti almadan kayıt olmanızı sağlayabiliriz. Bizimle değil de direkt şirketle de irtibata geçebilirsiniz, isterseniz. Yine siz Polonyadan.Com’dan geldiğinizi söyleyin. Çünkü hem %5 indirim hem de ödeme kolaylığı sağlanacaktır size.

Soru, görüş ve düşüncelerinizi bekliyoruz.

Lehçe kursunda Polonyadan indirimi sizi bekliyor!” için 8 yorum

 1. Avatar
  Doğukan

  çok güzel bir fırsat ama biz Krakow fırsatlarını da görmek istiyoruz. sadece dil kursuyla ilgili değil her anlamda. teşekkürler.

 2. Mr. MURAT
  Mr. MURAT Yazar

  Daha önce birçok şehirlie ilgili istek geldi. Ancak Krakow ile ilgili gelmemişti. 🙂 Tamam, Krakow’u da aldık listeye. Ayrıca online olarak Lehçe’yi Krakow’dan da öğrenebilirsiniz. Ayrıca sizler için Krakow’daki yaşam alanlarını da araştıracağız bundan sonra. 🙂 Teşekkürler değerli yorumunuz için.

 3. Pingback: Lehçe: 24 Temmuz’da dersler başlıyor! | Polonya'dan...

 4. Pingback: Polonyalı OLT Express, iflasta! | Polonya'dan...

 5. Pingback: Daire kiralarken emlakçıya ihtiyaç var mı? | Polonya'dan...

 6. Pingback: İstanbul Lehçe portalına kavuştu! | Polonya'dan...

 7. Pingback: Sezon açıldı! Lehçe öğrenmek isteyen? | Polonya'dan...

 8. Avatar
  Melih

  Merhabalar bu dil okuluyla iletişime geçtik. Sizin sayenizde bulduğumuzuda söyledik fakat uzun bir süredir cevap gelmedi. Yardımcı olabilir misiniz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir