Polonya’da İNDİRİM Çılgınlığı BAŞLIYOR!

Daha önce gerek yorumlarda gerekse sosyal medya hesaplarımızda Polonya’daki hem Resmi-Dini Bayram olan Noel(Christmas) hem de yeni yıl sonrasında mağazalarda indirim çılgınlığı olacağını ve alışveriş için beklemek gerektiğini yazdık, çizdik. O gün geldi çattı: Polonya’da İNDİRİM Çılgınlığı BAŞLIYOR!

Polonya’daki büyük tatiller ve Bayram başlamadan önce sürekli kampanyalar yapan ve müşteri çekmeye çalışan mağazaların elinde bir hayli ürün kaldı. Stokta kalan ürünleri ise her yıl tatil sonrasında büyük indirimlerle pazarlayan şirketler, tatil öncesinden çok daha kar ediyor aslında.

Hem gazetelerde hem de çeşitli yabancı forumlarda okuduğumuz kadarıyla, tüm mağazalar büyük indirim çılgınlığı için yarış içinde şuan. Üstelik birçok ünlü markanın web sitesine de şuan itibariyle güncelleme yapılması sebebiyle erişilemiyor. Bkz. zara.pl

Peki hangi mağazalarda indirim olacak?
İnanın bize bildirilen mağaza isimlerini buraya yazmaya kalksak, sayfalar yetmez. 🙂 Çünkü Polonya genelinde olacak bu indirimlere dur demek mümkün değil. Ancak örnek olarak; Zara, H&M, C&A, CCC, Vinotti, YES, Marks&Spencer…

Nasıl mesela?
Mesela 2 hafta önce almak istediğiniz 200 Zloty’lik gömlek yarın 100 Zloty’e düşebilir. Bir gidip bakın deriz! 🙂

Ne zaman başlıyor?
Zaman ve mağaza değişiyor. Bazı markalar yarın(27 Aralık 2013) itibariyle başlıyor indirimlere. Bazıları ise hafta sonunu ya da hafta başını bekliyor. Alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın web sitesini ziyaret etmelisiniz, mutlaka!

Screen Shot 2013-12-27 at 12.01.20 AM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir