Uber Polonya’da açıldı ilk müşterisi güzel manken Joanna Kruppa!!

Temmuz ayında Uber’in Polonya pazarına giriş yapmasının çok yakın olduguyla ilgili haberini paylaşmıştık. Dünya üzerinde 38 ülkede hizmet veren popüler taksi ve özel araç çağırma servisi Uber, Polonya’nın Varşova şehrinde resmi olarak 19 Agustos’da UberPop adı altında hizmet vermeye başladı.

Varşova’da hizmet vermeye başlayan servisi kullanmak isteyenler iOS uygulamasını buradan, Android uygulamasını ise buradan indirebilirler. Uber’in resmi olarak Polonya’ya adım atmasıyla birlikte site içerisine Lehçe dil desteğinin de  geldiği görülüyor.

UberPOP adı altında hizmet vermeye başlayan hizmetin ilk yolcusu ise Polonya’lı güzel manken ve oyuncu olan Joanna Krupa oldu. İlk yolculuga özel olarak bir kampanya başlatan servisi kullananlardan biri olmak için kupon bölümüne joannak2014 yazarak iki yolculuk yapabilirsiniz.

Joanna-Krup-1

Seyahat ücretlendirmelerine baktığımızda UberPOP servisinin açılışı 5 ZL olarak belirlenmiş, kilometrede 1,40 ZL yazarken beklemede dakikada 0,25 Zl ücretlendirmesi var. Minimum seyahat ücreti 5 ZL olarak ücretlendirilirken iptal ücretide 15 ZL olarak belirlenmiş.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir