En İyi Master Sıralamasında Tanınan Polonyalı Üniversiteler

Fransız Derecelendirme Kuruluşu Eduniversal tarafından yıllık bazda En İyi Masterlar sıralaması tamamlandı ve açıklandı. Sıralamaya tüm dünyadan toplamda 4 bin Master ve MBA programları olan üniversiteler dahil edilmiş ve çalışmalar bölgelere ayrılmış.

Bu kapsamda Polonya’daki üniversiteler Doğu Avrupa kategorisinde yarıştılar. Ayrıca sıralamalar için 5 bin uluslararası İK profesyoneli, 800 bin öğrenci ve toplamda 10 bin üniversitenin görüşleri dikkate alındı.

Warsaw School of Economics (SGH) 

– Finans ve Muhasebe Yüksek Lisans Programı (1.sırada)

– Ekonomi Kurslar (1.sırada)

– Executive MBA ve MBA Yarı Zamanlı Kategorisi (1.sırada)

– Uluslararası Yönetim (5.sırada)

– İş ve Ticaret Hukuku (1.sırada)

– Kamu Yönetimi (2.sırada)

– Yönetim Kursları (4.sırada)

University of Warsaw (UW)

– Tam Zamanlı MBA (1.sırada)

– Yönetim Kursları (2.sırada)

– Sosyal İletişim (3.sırada)

– Executive MBA ve MBA Yarı Zamanlı Kategorisi (4.sırada)

– Uluslararası Yönetim (5.sırada)

– Finans ve Muhasebe Yüksek Lisans Programı (3.sırada)

– Master Ekonomi Kurslar (1.sırada)

Poznań University of Economics (UEP)

– İnsan Kaynakları (4.sırada)

– Tam Zamanlı MBA (12.sırada)

– Executive MBA ve MBA Yarı Zamanlı Kategorisi (İlk 20 içerisinde)

– Finans ve Muhasebe Master Kursları (6.sırada)

– Yönetim Kursları (9.sırada)

– Kamu Yönetimi (8.sırada)

– Master Ekonomi Kurslar (8.sırada)

Warsaw University of Technology (PW)

– Executive MBA ve MBA Yarı Zamanlı Kategorisi (7.sırada)

Kozminsky University (UK)

– Executive MBA ve MBA Yarı Zamanlı Kategorisi (10.sırada)

– Tam Zamanlı MBA (5.sırada)

– Yönetim Kursları (3.sırada)

Gdańsk Foundation for Management Development (GFKM)

– Executive MBA ve MBA Yarı Zamanlı Kategorisi (İlk 20 içerisinde)

Gdańsk University of Technology (PG)

– Uluslararası Yönetim

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir