E-ticaret yazılımı geliştiren Shoper, kendi ödeme sistemini başlattı!!

Polonya merkezli e-ticaret platformu sistemi geliştiren  Shoper, online dükkan sahipleri için Shoper Payments’ı duyurdu. Şirket kendi ödeme sistemi altyapısını kurdu ve bundan böyle Shoper yazılımını kullanan online mağaza sahipleri yararlanabilecek.

Shoper’ın Marka Yöneticisi Jacek Zienkiewicz, müşterilerin alternatif ödeme sistemi aradıklarını ve bu ihtiyaçlarını karşılama adına kendi ödeme sistemlerini başlattıklarını belirtti. Shoper’un geliştirdiği yazılımda hali hazırda piyasadaki PayU, mBank mTransfer, Przelewy24, PayPal ve MultiTransfer ödeme sistemlerini entegre etmiş vaziyettedir.

Shoper’ın Duyurduğu kendi Ödeme Sistemi

Şirket, mayıs ayından bu yana müşterilerine kendi ödeme sistemlerini kullanmaları için teklif götürdüklerini belirtiyor. Şuan için Shoper e-ticaret yazılımını kullanan online mağaza sahipleri bundan böyle müşterilerine bu ödeme altyapısını sunabiliyorlar.

Bu ödeme sistemini kullanan şirketler ilk üç aylık dönemde yüzde 1 komisyon ücreti ödeyecekler. Üç aydan sonra ise yüzde 1.69 komisyon ücreti ödeyecekler. Shoper yazılımını ilk kez kullanacak şirketlerden ise bu ödeme sistemini kullanmaları takdirde ilk üç ay herhangi bir komisyon alınmayacak.

Shoper Hakkında

2005 yılında kurulan Shoper şirketi, DreamCommerce şirketinin bir ürünü olarak gözüküyor. Şirket ayrıca Asya pazarı için online alışveriş yazılımı üreten ZenCommerce şirketinin de sahibi.

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ise onlara dört farklı abonelik şekli sunuyor. Şuan için 10 binin üzerinde online mağaza Shoper platformunu kullanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir