E-ticaret yazılımı geliştiren Shoper, kendi ödeme sistemini başlattı!!

Polonya merkezli e-ticaret platformu sistemi geliştiren  Shoper, online dükkan sahipleri için Shoper Payments’ı duyurdu. Şirket kendi ödeme sistemi altyapısını kurdu ve bundan böyle Shoper yazılımını kullanan online mağaza sahipleri yararlanabilecek.

Shoper’ın Marka Yöneticisi Jacek Zienkiewicz, müşterilerin alternatif ödeme sistemi aradıklarını ve bu ihtiyaçlarını karşılama adına kendi ödeme sistemlerini başlattıklarını belirtti. Shoper’un geliştirdiği yazılımda hali hazırda piyasadaki PayU, mBank mTransfer, Przelewy24, PayPal ve MultiTransfer ödeme sistemlerini entegre etmiş vaziyettedir.

Shoper’ın Duyurduğu kendi Ödeme Sistemi

Şirket, mayıs ayından bu yana müşterilerine kendi ödeme sistemlerini kullanmaları için teklif götürdüklerini belirtiyor. Şuan için Shoper e-ticaret yazılımını kullanan online mağaza sahipleri bundan böyle müşterilerine bu ödeme altyapısını sunabiliyorlar.

Bu ödeme sistemini kullanan şirketler ilk üç aylık dönemde yüzde 1 komisyon ücreti ödeyecekler. Üç aydan sonra ise yüzde 1.69 komisyon ücreti ödeyecekler. Shoper yazılımını ilk kez kullanacak şirketlerden ise bu ödeme sistemini kullanmaları takdirde ilk üç ay herhangi bir komisyon alınmayacak.

Shoper Hakkında

2005 yılında kurulan Shoper şirketi, DreamCommerce şirketinin bir ürünü olarak gözüküyor. Şirket ayrıca Asya pazarı için online alışveriş yazılımı üreten ZenCommerce şirketinin de sahibi.

Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ise onlara dört farklı abonelik şekli sunuyor. Şuan için 10 binin üzerinde online mağaza Shoper platformunu kullanıyor.

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir