#BrainlyDoodle Yarışması ile yıldız olma hayalini yakala!

eodev-com

Türkiye’de Eödev.com adı altında hizmet veren Krakow merkezli sosyal öğrenme ağı olan Brainly, 2009 yılında başlatılmıştı. Kuruluşundan bu zamana kadar aylık 40 milyonu aşan kullanıcı sayısıyla dünyanın en büyük eğitim-öğretim sosyal iletişim ağı ünvanını kazanmıştır.

Brainly tarafından bir çizim yarışması başlatıldı. Yarışma girişimin Türkiye’deki markası dahil dünya genelinde 10’un üzerinde ülkede başlatıldı. Yarışmayı kazanacak çizim, Brainly’nin tüm ülke versiyonları için (Eodev.com da dahil) kullanmakta olduğu ana sayfaların arka fonunda ve ilgili tüm sosyal medya kanallarında paylaşılacak. Bu sayede birçok genç hünerlerini sergileyecek ve kazanması halinde popüler bir konuma gelmesi içten bile değil.

Yarışmaya katılmak için:

1. Çizimini, Instagram, Twitter ya da Facebook hesaplarından birisiyle 07 Ağustos 2015 tarihine kadar paylaş

2. Paylaşımına, #BrainlyDoodle hashtag’ini eklemeyi unutma

3. *Facebook içinse, paylaşımını “herkese açık” olarak işaretle

Yarışma 7 Ağustos 2015 günü sona erecek.Kazananlar, Ağustos’ta, Brainly’nin sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak ve kazanan çizim, dünya çapındaki kullanıcılar tarafından görüntülenebilecek!

Yarışmaya başvurmak için aşağıdaki linke tıklayabilirsiniz.
http://yarisma.eodev.com/doodle-tr/

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir