Polonyadan.com yazar ekibine katılmak ister misiniz?

2010 yılında yayın hayatına başladığımız sitemiz, 5 senenin ardından daha güçlü bir şekilde yayın hayatına devam ediyor. Polonya ile ilgili diğer site ve blogların aksine sadece eğitim konularına odaklanmanın bir yere kadar gittiğini gördük. Bu kapsamda yaklaşık son bir yıldır içerik tarafında çeşitliliğimizi arttırma adına yeni kategorilerde içerikler eklemeye başladık. Ve grafiklerimize baktığımızda bu stratejimizin iyi yönde olduğunu gördük.

Polonyadan.com olarak yeni yazarlar arıyoruz. Yazarlık düşünen kişilerde aradığımız en önemli özellik ise devamlılıktır. Yazı kategorisi olarak ise herhangi bir alan belirlemedik. Bu kapsamda alınacak kişiler Polonya ile ilgili istedikleri alanda yazabilirler. İsteyen kişiler ekonomi, yaşam, moda, e-ticaret, turizm gibi birçok çeşitli  alanlarda yazabilirler. Bunların yanında isteyen kişiler İngilizce dilinde de yazabilirler.

Sitemiz ile ilgili  istatistiklere baktığımızda; 1280’nin üzerinde yazı, 1300’ün üzerinde yorum, blog yazılardan ayrı olarak 20’nin üzerinde sayfada yazılar, yayınlanmış 44 etkinlik, günlük olarak 600’ün üzerinde ziyaret edilme, Facebook’ta 2.7k beğenme, Twitter’da da 941 takipçi bulunuyor.

Genel olarak aradığımız nitelikler:

  • Yazı diline hakim
  • Daha önce WordPress yada benzeri CMS sistemi kullanmış
  • Gerektiğinde İngilizce’den Türkçe diline çeviri yapabilecek
  • Uzaktan (şimdilik ofisimiz olmadığından) çalışabilecek

Genel manada aradığımız nitelikler bunlardır. Yazarlık başvurusunda bulunacak kişiler aşağıdaki formu doldurabilirler.

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir