KappAhl, Polonya’da Online Satışlara başladı

2015 senesi için Polonya’daki e-ticaret pazarında markaların kendi platformlarını açacağı yorumları ağır basıyordu. Şuana kadar Cubus, H&M gibi Avrupa pazarında güçlü olan tekstil markaları kendi online satış kanallarını açtılar tabi bunun yanında büyük e-ticaret platformlarında da satışlarına devam ediyorlar. Bu halkaya son olarak İsveçli giyim markası KappAhl, Polonya’da online satışlara başladı.

KappAhl’ın Polonya müdürü olan Olaf Szymanowski yaptığı açıklamada; Polonya’nın büyük bir ülke olduğunu, bununda şirketin moda ağı açısından önemli bir pazar olabileceğini belirtti. Günümüzde birçok müşterinin internetten alışveriş yaptığını ve KappAhl’ın bu kapsamda Polonya’daki müşterileri için bundan böyle 24 saat açık olacagını da ekledi.

maxresdefault (5)

Lojistik ve Ödem Yöntemleri

Şirket, kartla ödeme ve para transferi için yerel pazarda iyi bir konumda bulunan Przelewy24 ile işbirliği yaptığını duyurdu. Bu sayede buradaki müşteriler para transferi konusunda sıkıntı yaşamayacaklar. Satın alınan ürünlerin transferi içinde güvenli posta servislerinden biri olan DHL ile anlaştığını da duyurdu. Teslimat ücretinin ise 14,90 zł olduğu belirtiliyor. Standart teslimat süresi olarakta 2-5 iş günü belirlenmiş.

Kuzey Avrupa’nın önde gelen moda zincirlerinden biri olan KappAhl, 1953 yılında kuruldu. Şirketin  İsveç, Norveç, Finlandiya ve Polonya’da olmak üzere toplamda 400 mağazası bulunmaktadır. Bunun yanında bu ülkelerde de online satış kanalları faaliyetlerini sürdürüyorlar. Toplamda ise 4000’in üzerinde çalışana sahipler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir