1776 Challange Cup Varşova Google Campus’te gerçekleşecek

1776 VC’nin her yıl tüm global olarak düzenlediği Challenge Cup etkinliğinin Varşova ayağı geri sayım başladı. 22 Şubat 2016 tarihinde Varşova Praga’da yer alan Google Campus‘te gerçekleşecek olan Varşova finallerinde birçok Polonyalı girişimci kendi girişimini yurtdışına açılma biletini almak için burada kıyasıya mücadele verecek. Kazanan, 1776 Challenge’da bölge finallerine katılmaya hak kazanacak.

CC-FB

Washington merkezli bir girişim hızlandırıcı olan 1776 VC, her yıl tüm dünyada 135 şehirde başlayan ve Washington’da sonlanan bir yarışma düzenliyor. Bu yarışma öncelikle lokal girişimlerin seçilmesiyle başlıyor. Toplamda 135 şehiri kapsayan bu aşamaya bir girişimde Varşova finallerinden gidecek.

22 Şubat 2016 günü Google Campus’te düzenlencek olan etkinlikte birinci olacak olan girişim ilk önce bölge finallerine katılacak. Bölge finallerinin ardından 45 bölge birincisi Washington’daki finalde 1 milyon dolara kadar ödül ve diğer fırsatlar için yarışacak.

Varşova’daki etkinliğe katılmak isteyenler http://challengecuplocalwarsaw.evenea.pl/ bu linke giderek kayıt olabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir