Sosyal ağ devi Facebook, Varşova’da CEE ofisini açtı

Amerika merkezli sosyal ağ devi Facebook, Polonya’nın başkenti Varşova’da Orta ve Doğu Avrupa’dan sorumlu olmak üzere merkez ofisini açtı. Yeni açılan ofis Varşova merkezinde yer alan Rondo 1 office tower’da açıldı.

Sosyal ağ devi Facebook, geçen hafta itibariyle resmi olarak duyurduğu Orta ve Doğu Avrupa’dan sorumlu bölgesel ofisini Varşova’da açtı. Açılış Martin Ott ve Robert Bednarski tarafındanda resmi olarak teyit edildi.

Kişisel Facebook hesabı üzerinden açıklama yapan Martin Ott, Varşova’daki yeni bölgesel ofisinin açılışını kutlamak için Polonya’ya geri geldiğinden dolayı gerçekten heyacanlı olduğunu belirtti. Yeni bölgesel ofisin açılışında düzenlenen panelde konuşan Robert Bednarski ve Ciaran Quilty’i dinlemeninde kendisi açısından büyük bir zevk olduğunu, bu ofisin de çalışmak için harika ve eğlenceli bir yer olduğunu dile getirdi.

facebook-waw2

Varşova’da kurulan bölgesel ofisin Orta ve Doğu Avrupa’da pazarlama ve satış alanında daha fazla yoğunlaşması bekleniyor. Facebook’un kariyer sayfalarında bu ofiste çalışan arayışlarının devam edildiği belirtiliyor. Şuan için bir yada iki tane iş fırsatının olmasına karşın ilerleyen zamanlarda artması bekleniyor.

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir