Samsung, Varşova’da yeni Servis Merkezini açtı

Samsung, Varşova şehrinde Samsung Service Plaza Premium’un açılış lansmanını gerçekleştirdi. Açılan merkezle birlikte şirket müşterilerine haftanın yedi günü hizmet verecek, 1 saat içerisinde telefon tamirlerini gerçekleştirecek, müşterilerin yeni cihazlar ve aksesuarlar almasını daha da kolaylaştıracak.

Şirket servis hizmeti konusunda Polonya’da büyük bir adım atıyor ve bu noktada müşterileriyle daha iyi ilgilenmek istediği anlaşılıyor. Şirketin bu merkez dışında Polonya’daki diğer yerlerinde de servis hizmetlerindeki kalitesini daha fazla arttırma çabasında olduğu belirtildi.

samsung service center

Varşova’da açılan yeni servis merkezinin öncelikli olarak mobil cihazların onarımıyla daha fazla ilgilenileceği belirtildi. Bunun yanında yeni bir cihaz satın almak isteyen müşteriler buradan satın alma yapabilecek. Cihaz onarımları dışında yazılımsal sorunlar, donanımsal sorunları vs hakkında bilgi sahibi olmak isteyen kişilere de rehberlik hizmeti verilecek. İlerleyen zamanlarda ise diğer Samsung ürünlerininde tamirinin yapılması planlananlar arasında.

Yukarıdakilerin dışında şirketin en son çıkardığı telefon ve tabletleri, Oculus VR desteği ile geliştirdiği artırılmış gerçeklik gözlüğü Samsung Gear VR’yi de hazırlanmış demo alanında test etme imkanı olacak.

Yeni açılan servis merkezi Samsung’un herhangi bir ürününü kullanan(şimdilik sadece mobil cihazla) tüm müşterilerini hedefliyor. Hafta içi her gün sabah 9:00’dan akşam 21:00’a kadar açık olacak. Hafta sonları ise saat 17:00’da kapanacak.

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir