Konyaspor’da transferde rota Polonya!

Atiker Konyaspor’da transfer görüşmeleri hız kazandı. Daha önce 28 yaşındaki Polonyalı orta saha oyuncusu ile görüşmeleri menajerlerin pürüz çıkartması nedeniyle askıya alan Konyaspor’un, diğer alternatifinin de Polonya Ligi’nde oynayan 25 yaşında bir Polonyalı olduğu öğrenildi.

Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın da onay verdiği Polonyalı ile temasa geçen yeşill beyazlıların oyuncuyu Konya’ya davet ettiği öğrenildi. Ancak geçtiğimiz Pazar günü Konya’ya gelmesi beklenen oyuncunun, Türkiye’de yaşanan olaylar nedeniyle, geliş tarihini ertelediği belirtildi.

Yeşil-beyazlılar, gündemindeki Deniz Kadah ise süper lig ekiplerinden Antalyaspor ile anlaştı. Konyaspor ile birlikte bir kaç kulüple temaslarını sürdüren tecrübeli oyuncunun Antalyaspor ile anlaşma sağladığı belirtildi.

Bu gelişme üzerine Konyaspor transfer komitesinin alternatif golcü girişimini hızlandırdığı ve ismi açıklanmayan Polonyalı orta saha ile Avusturya kampı sonunda masaya oturacağı öğrenildi.

İki oyuncuyla anlaşma zemini arayacak olan Konyaspor’un, anlaşma sağlanması halinde yeni transferleri Hollanda kampına yetiştireceği kaydedildi.

Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın da 25 yaşındaki Polonyalı orta saha oyuncusunda ısrar ettiği öğrenildi. Bu arada Konyaspor’un yüksek maliyeti nedeniyle Oscar Scarione için ciddi bir girişimde bulunmadığı belirtildi.

Kaynak: KonSpor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir