Konyaspor’da transferde rota Polonya!

Atiker Konyaspor’da transfer görüşmeleri hız kazandı. Daha önce 28 yaşındaki Polonyalı orta saha oyuncusu ile görüşmeleri menajerlerin pürüz çıkartması nedeniyle askıya alan Konyaspor’un, diğer alternatifinin de Polonya Ligi’nde oynayan 25 yaşında bir Polonyalı olduğu öğrenildi.

Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın da onay verdiği Polonyalı ile temasa geçen yeşill beyazlıların oyuncuyu Konya’ya davet ettiği öğrenildi. Ancak geçtiğimiz Pazar günü Konya’ya gelmesi beklenen oyuncunun, Türkiye’de yaşanan olaylar nedeniyle, geliş tarihini ertelediği belirtildi.

Yeşil-beyazlılar, gündemindeki Deniz Kadah ise süper lig ekiplerinden Antalyaspor ile anlaştı. Konyaspor ile birlikte bir kaç kulüple temaslarını sürdüren tecrübeli oyuncunun Antalyaspor ile anlaşma sağladığı belirtildi.

Bu gelişme üzerine Konyaspor transfer komitesinin alternatif golcü girişimini hızlandırdığı ve ismi açıklanmayan Polonyalı orta saha ile Avusturya kampı sonunda masaya oturacağı öğrenildi.

İki oyuncuyla anlaşma zemini arayacak olan Konyaspor’un, anlaşma sağlanması halinde yeni transferleri Hollanda kampına yetiştireceği kaydedildi.

Teknik Direktör Aykut Kocaman’ın da 25 yaşındaki Polonyalı orta saha oyuncusunda ısrar ettiği öğrenildi. Bu arada Konyaspor’un yüksek maliyeti nedeniyle Oscar Scarione için ciddi bir girişimde bulunmadığı belirtildi.

Kaynak: KonSpor

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir