Polonyalı Kupon sitesi AleRabat, Türkiye pazarına giriş yaptı

2013 yılında Polonya’nın Katowice şehrinde kurulan AleRabat, Türkiye pazarına giriş yapan Polonya merkezli ikinci kupon sitesi oldu. Daha önce ise Krakow merkezli kupon sitesi International Coupons Türkiye’ye giriş yapmıştı. Böylelikle şirketin açıldığı ilk yabancı pazar Türkiye oldu.

Polonya merkezli şirket online mağazalarda ekstra avantajlar sağlayan özel indirim kodlarını, hediye çeklerini ve ücretsiz kargo kuponlarını tek bir platformda topluyor. Ve tüm kuponlar online olarak yayınlanıyor. Şuan için siteye baktığımızda indirim kodu, kampanya kuponu ve ücretsiz kargo fırsatyla ilgii toplamda 1080 kupon yer alıyor.

Şirketin Polonya sayfasına baktığımızda ise şuan için 9072 tane indirim kodu, kampanya kuponu ve ücretsiz kargo fırsatı yer alıyor. Burada anlaştığı şirketlere baktığımızda aralarında Zalando, Pyszne.pl, McDonalds, RTVEuro gibi yerelde tanınmış ve popüler şirketlerin yer aldığını görüyoruz.

Webrazzi‘de yer alan bilgilere göre site ilk açıldığı zaman toplamda 143 mağaza ve 960 kupon yer alıyordu. Şirketin Polonya’da 30 kişilik, Türkiye’de ise toplamda 5 çalışanı yine yer alan bilgiler arasında. Ayrıca şirketin yıl sonuna kadar İstanbul’da bir ofis açmasıda bekleniyor.

Polonyalı Kupon sitesi AleRabat, Türkiye pazarına giriş yaptı” için 4 yorum

 1. Avatar
  Krakus

  Kodyrabatowe’yi Polonyada sürekli kullanıyodum (simdi https://www.picodi.com/tr/ olmuş) ama Alerabat’ı ilk defa duydum. Yazınız sayesidne inceleme fırsastı buldum, fena gözükmüyor.

 2. Polonyadan
  Polonyadan

  Daha once International Coupons adı altında her pazarda farklı bir isimle devam ediyorlardı. Marka kalitesini yükseltmek adı altında tüm pazarlarda Picodi ile yollarına devam ediyorlar artık. Alerabat’ta işinize yarayacaktır diye umuyoruz.

 3. Polonyadan
  Polonyadan

  Aynı işi yapan Polonyalı girişimlerin Türkiyei pazarından pay kapma savaşı 🙂 işleri zor gözüküyor diyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir