Motsy: Allegro ve OtoMoto’nun eski yöneticisinden yeni bir girişim

Yakın bir zamana kadar Allegro’da COO pozisyonunda çalışan Łukasz Nowak, buradaki görevinden ayrılarak arkadaşlarıyla birlikte araba satışında yetkili bayiler ile kullanıcılar arasında aracılık yapan Motsy adında yeni bir girişim kurdu. Şuan için Nowak’ın projeyi destekleyecek bir yatırımcı arayışında olduğu belirtiliyor.

Motsy.pl nedir?

Şirketin kurucusu platformun basit bir mantıkla yürdüğünü dile getiriyor. Yeni veya modifiye edilmiş araçları satın almak isteyen kişiler için oluşturulmuş bir platformdur. Yetkili araba satan bayilerin yayınladığı ilanlardan sıfır yada ikinci el arabaları satın alabiliyorsunuz.

Şuan için hala beta aşamada olan platformun fikir olarak gerçekten güzel diyebiliriz. Siteyi kontrol ettiğimde filtrelemelerin sadece 2.el arabalar kısmında olduğunu fark ettim. Filtrelemeler sayesinde istediğiniz fiyat aralığını, otmatik yada manual, kilometresini gibi özelliklerde aratabilir ve istediğinizi bulabilirsiniz.

Motsy.pl_layout4

Yeni araba kısmında ise filtreleme özelliği yer almıyor. Sadece seçtiğiniz markaya ait arabaların tamamını bir liste halinde özellikleriyle birlikte görebilirsiniz.

Sitenin hala beta aşamasında olduğu belirtiliyor. Ben karşılaşmadım fakat belli başlı sayfalarda hatalar olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir