Nielsen, Küresel Operasyon Merkezini Varşova’da açtı

Nielsen, Kürsel Operasyon Merkezini Varşova’da açtı ve toplamda 700 kişiyi istihdam etmeyi planlıyor. Açılan merkez daha çok araştırma ve analiz üzerinde olacak ve şirketin dünyada bu tarz açtığı ilk ofis olma özelliğini taşıyor.

Açılan merkezin görevleri arasında pazar payları, perakende satışları, trendler, tüketici davranışları gibi verilerin analizi ve optimazyonu alanında yenilikçi çözümler getirmek olacak.

Nielsen Başkanı Mitch Barns yaptığı açıklamada; Polonya’nın önemli bir pazar olduğu, 20 yıldan fazladır Polonya’da olduklarını, şuanda müşterileriyle ve partnerleriyle oluşturdukları daha geniş iş dünyası ile gurur duyduklarını belirtiyor. Polonya’nın ekonomik istikrarı, çok yetenekli profesyonellerin bulunması ve iyi hazırlanmış altyapı gibi tüm faktörlerin olması sebebiyle Polonya’ya yatırım kararı aldıklarını ve Varşova’da Küresel Operasyon Merkezini  oluşturduklarını özellikle vurguluyor.

Varşova merkezde yer alan ofiste şuan için 100 kişinin üzerinde kişinin istihdam edildiği ve zaman içerisinde bu sayının 700’e çıkacağı belirtiliyor. İşe alımların ise daha çok  veri işleme, istatiksel analiz, iş süreçleri tasarımı gibi uzmanlık alanlarında olacağı belirtilirken yönetici pozisyonları için alım yapılacağı eklendi.

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir