Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası, Polonya’dan Umutlu!

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Başkan Yardımcısı Hüseyin Güneş, TT Varşova 2016 Turizm Fuarı’ndan umutlu döndüklerini söyledi.

Polonya’nın başkenti Varşova’da 24-26 Kasım tarihleri arasında düzenlenen TT Varşova 2016 Turizm Fuarı’na MATSO tarafından stant açılarak ilçenin tanıtımı yapıldı. MATSO standında ziyaretçilere ilçeyi tanıtan çeşitli argümanlar dağıtıldı. Dünyanın çok sayıda farklı ülkesinden kurum ve kuruluş ve otelin katıldığı fuarda yer alan MATSO standını 3 gün boyunca çok sayıda tatilci ziyaret etti. Polonya’da büyük ilgi gören MATSO’nun standını Polonya Varşova Büyükelçisi Tunç Üğdül ve diğer yetkiler de ziyaret etti. Ziyarette Büyükelçi Üğdül, MATSO standında bölgeyi tanıtan argümanları inceleyerek bilgi aldı.

MATSO Başkan Yardımcısı Hüseyin Güneş, ilçe turizm pazarını çeşitlendirmek amacıyla her yıl birçok faaliyet gerçekleştirdiklerini belirterek, bunlardan birinin de yurtdışında Manavgat- Side destinasyonunu tanıtmak amacıyla açılan fuarlar olduğunu söyledi. TT Varşova 2016 Turizm Fuarı’nda MATSO olarak stant açtıklarını kaydeden Güneş, fuarın çok yoğun ve bölge açısında verimli geçtiğini aktardı.

Güneş, 2017 sezonuna yönelik Polonya fuarı ile başladıkları tanıtım çalışmalarını dünyanın en önemli turizm fuarları arasında yer alan 12 farklı ülkede fuarlara katılarak sürdüreceklerini de kaydetti.

Kaynak: GazeteBir

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir