Uber’in yemek dağıtım servisi UberEATS, Varşova’da hizmet vermeye hazırlanıyor

Online taksi çağırma hizmeti olan Uber, aralarında ABD, Kanada, Japonya, Avusturya, İtalya ve İspanya’dan seçilmiş şehirlerde yemek sipariş hizmeti vermek amacıyla UberEATS‘i başlatmıştı. Cashless.pl‘nin ulaştığı bilgilere göre Uber, bu hizmeti Polonya’da başlatmak için Lehçe sürümü üzerinde hazırlıklar yapmaya başlamış.

Polonya’daki Uber’in sözcüsü olan Ilona Grzywińsk’a bu konuyla ilgili yöneltilen bir soruda olumsuz bir cevap vermediği belirtiliyor. Polonya Uber’in yeni hizmetler sunma olasılıklarının olanaklarına bakıldığı cevabını vermekle yetinmiş sadece.

ubereats1

Lehçe ile ilgili hazırlıklara devam edildiği belirtmişsede Google Play Store üzerinde UberEats indirildiği zaman Lehçe sürümünün olduğuda belirtiliyor. Uygulamanın indirildikten sonra giriş yapılmak istenildiği zaman mevcut Uber hesabınızla veya isterseniz yeni bir kullanıcı olarakta kayıt yapılabildiği belirtiliyor. Çünkü Uber yemek sipariş alanındaki hizmeti UberEats‘i bağımsız bir uygulama olarak başlatmıştı.

Her nekadar resmi olarak Uber tarafından onaylanmasa da hizmetin ilk olarak Varşova’da başlatılacağına kesin gözüküyle bakılıyor. Tahminin bir yada iki ay içerisinde resmi olarak duyurulacağıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir