Lehçe Altyazılı Film Nasıl İzlenir?

Lehçe öğreniyorsunuz, herkes size film izle daha kolay kavrarsın diyor fakat siz nereden izleyebileceğinizi bilmiyor musunuz? Bu başlıkta sizlerle birlikle hem bu sorununuzu çözeceğiz hemde size mükemmel bir program tanıtacağız.

Programımızın ismi PopcornTime duyanlarınız kesinlikle vardır hatta kullananlarınız. Bu program tamamen ücretsiz FullHD,HD veya hatta bazıları için 3D içerik (film, dizi, anime, belgesel..) izlemenizi sağlıyor. Fakat içerikleri Torrent aracılığıyla izletiyor. Programda Lehçe dahil bir çok alt yazı mevcut, yerli filmler maalesef pek yok veya hiç yok emin değilim fakat genel bakımdan popüler olan içerikleri bulmanız kesin. Ayrıca arayüz olarakta baya bir iyi. Neyse lafı fazla uzatmadan linkini vereyim kullanmak isteyenler için. https://popcorntime.sh

Developer Dipnot : Ayrıca geliştiriciyseniz ve kendinize uygun yapmak istiyorsanız program open-source Github‘ta mevcut.

Çok Dipnot: Başka bir siteden indirmeyin, orjinal sitesi bu. Bir çok virüs içeren sitesi mevcut.

Başka bir yöntemi yok mu ben Torrent ile bir şey yapmak istemiyorum diyorsanız, YouTube kanallarında Türkçe dizilerin yanına “napisy pl” yazarak aratmayı deneyebilirsiniz.

Örnek kanallar:

https://www.youtube.com/channel/UCxUsAo1qkyf6RnvVfJIEqzg Kiralık Aşk

https://www.youtube.com/channel/UCGe29nBLWT40Lq49oekfYbQ Türk Dizilerini bulabileceğiniz bir kanal.

bu böyle uzar gider..

Herkese iyi seyirler. Umarım faydalı olmuştur. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir