Lehçe Altyazılı Film Nasıl İzlenir?

Lehçe öğreniyorsunuz, herkes size film izle daha kolay kavrarsın diyor fakat siz nereden izleyebileceğinizi bilmiyor musunuz? Bu başlıkta sizlerle birlikle hem bu sorununuzu çözeceğiz hemde size mükemmel bir program tanıtacağız.

Programımızın ismi PopcornTime duyanlarınız kesinlikle vardır hatta kullananlarınız. Bu program tamamen ücretsiz FullHD,HD veya hatta bazıları için 3D içerik (film, dizi, anime, belgesel..) izlemenizi sağlıyor. Fakat içerikleri Torrent aracılığıyla izletiyor. Programda Lehçe dahil bir çok alt yazı mevcut, yerli filmler maalesef pek yok veya hiç yok emin değilim fakat genel bakımdan popüler olan içerikleri bulmanız kesin. Ayrıca arayüz olarakta baya bir iyi. Neyse lafı fazla uzatmadan linkini vereyim kullanmak isteyenler için. https://popcorntime.sh

Developer Dipnot : Ayrıca geliştiriciyseniz ve kendinize uygun yapmak istiyorsanız program open-source Github‘ta mevcut.

Çok Dipnot: Başka bir siteden indirmeyin, orjinal sitesi bu. Bir çok virüs içeren sitesi mevcut.

Başka bir yöntemi yok mu ben Torrent ile bir şey yapmak istemiyorum diyorsanız, YouTube kanallarında Türkçe dizilerin yanına “napisy pl” yazarak aratmayı deneyebilirsiniz.

Örnek kanallar:

https://www.youtube.com/channel/UCxUsAo1qkyf6RnvVfJIEqzg Kiralık Aşk

https://www.youtube.com/channel/UCGe29nBLWT40Lq49oekfYbQ Türk Dizilerini bulabileceğiniz bir kanal.

bu böyle uzar gider..

Herkese iyi seyirler. Umarım faydalı olmuştur. 

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir