Naspers’e ait online video servisi Showmax, Polonya’ya giriş yaptı

Polonya’daki en büyük e-ticaret şirketi olan Allegro‘nun önceki sahibi Naspers‘e ait olan online video servisi Showmax, Polonya pazarına giriş yaptığını duyurdu.

Güney Afrika merkezli şirket Naspers’a ait olan Showmax, abonelik modeliyle kullanıcılarına online videolar sunuyor. Şuan için ise 65 ülkede hizmet verildiği belirtiliyor. Şuan için Polonya pazarına giriş yapmış olmasına karşın 15 Şubat günü hazırlıklıkların tamamlanıp, herkese açılması bekleniyor.

Polonya’daki kullanıcılar bu hizmete web, iOS ve Android uygulamalarının yanı sıra Apple TV ve Smart TV üzerinden de erişebilecekler.

Aylık ücretlendirmeler nasıl?

Aylık olarak kullanmak isteyen kullanıcıların 19.90 zl ödemeleri gerekiyor. Bunun yanında Showmax, aynı anda iki farklı cihazdan izlemeye de izin veriyor.

Yerelleşme faaliyetleri hız kazanabilir

Netflix ve Amazon Prime Video‘nun Polonya’daki aylık fiyatlarıyla karşılaştırıldığı zaman açıkcası biraz daha düşük. Ama rekabet açısından uluslararası yeni bir oyunsunun daha pazara girmesi kullanıcılar açısından daha iyi olacaktır.

Bu sayede şirketler, kullanıcıları kendi platformlarına çekme adına yerelleşme faaliyetlerine daha fazla hız vereceklerdir. Ve hangisi bu konuda daha fazla çalışırsa pazar payını en çok o alacaktır.

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir