Google Campus Warsaw yeni merkezine taşındı!!!

Yeni yıla girmeden önce Campus Warsaw’ın yeni yıl hedeflerinden ve yeni bir yere taşınacağından bahsetmiştim. Nisan ayının ilk haftasında yeni kampüs açıldı ve eskisine oranla daha büyük ve daha ferah gözüküyor diyebilirim.

Herkese açık yeni kafe alanı

Daha önceki kampüsü gezdiğimde herkese açık kafe alanının oldukça sınırlı olduğunu görmüştüm. Yani 30 kişinin ancak sığabileceği bir ortam bulunuyordu. Yeni yapılan merkezdeki kafe alanı daha geniş tutularak 160 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor.

Yeni etkinlik alanı

İkinci olarak yine eski kampüste etkinlikler için ayrılan alanda toplamda 80 kişilik sandalye bulunuyordu. Yeni yapılan merkezdeki etkinlik alanında ise bu rakam 200 kişiye çıkarılmış.

Campus programlarına katılanlar için

Daha önceki kampüste sadece şirketlere bu tarz çalışma alanları kiralanıyordu. Yeni yapılan merkezin birinci ve ikinci katındaki çalışma alanları sadece Google programlarına katılan yeni kişilere ayrılmış.

Yeni merkezde girişimler için 140’dan fazla masa (çalışma alanları) ve 14 tane toplantı odası bulunduğu belirtiliyor.

 

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir