TransferWise, Lehçe sürüm ve müşteri hizmetlerini duyurdu

İngiltere merkezli finansal teknoloji girişimi TransferWise, uluslararası uygun transferler için web ve mobil tarafta Lehçe sürümünü başlattı. Böylece Polonyalı kullanıcılar gizli bir ücret alınmadan düşük maliyetle, dünyanın farklı bölgelerinde yer alan 60 ülkeye para transferi yapabilecekler. Bunun yanında bu açılımla birlikte işletmeler ve  kullanıcılar bir müşteri desteği hizmetinede kavuşmuş olacaklar.

Dünya Bankası verilerine göre Polonya’daki kişisel gönderilerin yıl içerisindeki toplam tutarı 6.7 milyar dolar seviyesinde. Avrupa’daki en büyük 6. ekonomisine sahip ve nüfusun yüzde 10’dan fazlası yurtdışında yaşıyor. Bu yüzden Polonyalı şirketlerin ve tüketicilerin uluslarası ödemelere yüksek derecede ihtiyaç duyuyorlar.

TransferWise Lehçe dilinde yayınlandı

TransferWise gerçek döviz kurlarına kullanıcıların erişmesini sağlıyor ve transfer ücretleri konusunda da oldukça şeffaftır. UK’de yaşayan Polonyalılar, Polonya’ya para transfer yapmak istediklerinde platform sadece yüzde 0.5 talep ediyor ve döviz kurunda ek ücretleri gizlemiyor.

Özellikle son günlerde TransferWise sınır ötesi ödeme çözümü olan Borderless’i yeni pazarlarda etkinleştirmesiyle beraber Polonyalı işletmelerin ve diğer kullanıcıların uluslararası ödeme tarafındaki işlerini daha fazla kolaylaştırdı. Borderless hesaplar sayesinde kullanıcılar ve işletmeler farklı ülkelerde hesaplar açma ve yüksek ücret ödeme zorunluluğundan kurtuldular. Şirket ayrıca bu yılın sonlarına doğru Borderless hesaplar için yeni kartlar çıkaracağını belirtiyor.

TransferWise web ve mobil tarafında Lehçe desteğini yayınladı. Ayrıca Polonyalı işletmeler ve diğer kullanıcılar müşteri destek hizmetleri alabilecekler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir