İçeriğe geç

Catch, Varşova’da Sizi Bekliyor!

Yüzlerce farklı tasarımıyla dikkat çeken ve yeni trendlere ışık tutan güçlü markalardan Catch, Varşova’da sizi bekliyor!

Sezonluk özel koleksiyonları ile Marywilska 44 Alışveriş Merkezi’nde kapılarını açan Catch’i sizler için yerinde ziyaret ettik. 

68000 m2’lik alanı, 1400 mağazası ve 4500 araçlık otoparkı ile Varşova’da her gün binlerce alışveriş tutkununu ağırlayan Marywilska 44 Centrum Handlowe’nin en güzel köşelerinden birinde sizleri bekleyen Catch mağazasında çekimler yaptık, ürünleri inceledik ve şimdi de Polonyadan sayfalarında paylaşıyoruz!

 

Polonya’da yaşayan Türk işadamları tarafından açılan Catch Warszawa’yı mutlaka sosyalmedya hesaplarından da takip etmelisiniz.

T-shirt, kazak, pantolon, mont, palto, şort, hırka, triko, kışlık bot ve daha sayamadığımız onlarca çeşit ürün seçeneğini Catch mağazalarında bulabilirsiniz.

Fotoğraflardan da anlaşıldığı gibi, oldukça ışıl ışıl bir mağazadan bahsediyoruz. Kaliteli yüzlerce farklı tasarımdaki özel ürünleri de gördüğünüzde, daha da heyecanlanıyorsunuz.

 

Sezonluk alışverişlerde de Catch’e uğramanız gerek. Şu sıralar gittiğinizde, hem Sonbahar hem de Kış kreasyonlarını görebilirsiniz. Kış sonrasında da İlkbahar ve Yaz kreasyonları sahnede olacak. Tabi ki sezonluk modellerin yanı sıra, birçok ünlünün kullandığı özel kreasyonlar da Catch mağazalarında sizi bekliyor.

Polonya’da Türk tekstil dünyası her yıl inanılmaz şekilde büyümeye devam ediyor. Catch, Polonya’da Tekstil dediğimizde başarılı durumda konumlandırabileceğimiz mağazalardan.

Zamanla daha büyük projelerle ve mağazalarla da karşımızda olacak Catch ekibinden, siz değerli takipçilerimiz için mağazalarında indirimli alışveriş yapabilecekleri ve özel olarak ilgilenilecekleri konusunda hemfikir olduk.

Evet, Polonyadan.Com’dan geldiğini belirten ve Catch Warszawa Facebook sayfasını ‘LIKE’ eden değerli müşterilerine, %15’lik indirim sözünü almış bulunmaktayız!

Adres:
Marywilska 44 Centrum Handlowe
(ul. Marywilska 44, lok. P73-75, 03-042 Warszawa)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir