LC Waikiki, Varşova’da Yeni Mağaza Açıyor!

LC Waikiki markasını bir süredir tanıyan Polonya, artık Varşova’da yeni bir mağazaya kavuşuyor. Türk tekstilini buraya taşıyan marka, yeni mağazasını nereye açıyor?

Daha önce 2016’da Varşova‘ya mağaza açtığını duyurduğumuz LC Waikiki, şimdi bir şube ile daha karşımızda.

Varşova’daki ilk mağazası Marki’deydi. Açıkçası şehre epey uzak diyebiliriz. Bulunduğu Alışveriş Merkezi M1 Marki, her ne kadar onbinlerce kişiyi ağırlıyor olsa da, biraz uzakta kalıyor. Tabi ki ‘nereye uzak’ olduğu da tartışılabilir, takipçilerimizce. Centrum’a 17 kilometre diyelim, böylece tartışmanın dozunu biraz azaltmış olalım.

Yeni Mağaza, Reduta’da!

LC Waikiki, Varşova’daki yeni mağazasını Centrum’a sadece 4,5 kilometre uzaklıkta olan ve Al. Jerozolimskie caddesi üzerinde bulunan Atrium Reduta‘da açıyor.

İnternette bu konuyu araştırdığımızda, pek bir haber bulabildiğimizi söyleyemeyiz. Sadece Polonyalı kariyer sitelerinde, ‘LC Waikiki Reduta mağazası için satış temsilcisi aranıyor’ şeklinde ilanlara denk geldik. Reduta’ya gittiğimizde ise, ‘yakında açılıyor’ tabelasıyla karşılaştık.

Sadece aldığımız duyumlara göre, Katowice Silesia City Center‘daki mağazasını kapattığını duyduğumuz LC Waikiki, Varşova’da ikinci şubesini açıyor.

Reduta‘daki mağazanın tam olarak hangi tarihte açılacağını bilemiyoruz. Ama biz bilmeyenler için Reduta’nın adresini aşağıda verelim.

Polonya’daki Türk girişimleri, projeleri ve yatırımları her yıl katlanarak artıyor. Dileriz, çok daha büyük projeleri sizlere Polonyadan.Com sayfalarında duyurabiliriz.

Atrium CH Reduta 
Al. Jerozolimskie 148, Warszawa 02-326

Kaynak: Polonyadan.Com Muhabirleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir