Polonya’da Üniversite Kayıtları Başladı! Bizimle İrtibata Geçin!

Polonya’da üniversite okumak, yüksek lisans ya da doktora yapmak istiyorsanız, kayıtlar başladı, haberiniz olsun! Bizimle hemen iletişime geçmelisiniz!

Bildiğiniz gibi Polonyadan.Com olarak hiç ‘yurt dışı eğitim danışmanlığı‘ yapmadık. Ancak eğitimle ilgili o kadar çok soru geliyor ve nasıl kayıt olabiliriz diye sorular o kadar çok ilgimizi çekti ki, sizler için güvenebileceğimiz bir danışman şirketi araştırmaya başladık. Ve sonunda bulduk da.

Biz yine her zamanki gibi iletişime geçtiğinizde Polonya hakkında ne var ne yoksa sizle paylaşmaya gayret ediyoruz. Eğitimle ilgili sorularınıza da cevap vermeye devam edeceğiz. Sadece, kayıt olmak ve vizenizi alıp Polonya’ya eğitim amacıyla gelmek istiyorsanız, size vereceğimiz telefon numarasıyla irtibata geçerek tüm sorularınızı soracak ve kayıt olup geleceksiniz.

Daha önce güvenebileceğimiz ve sizleri gönül rahatlığıyla yönlendirebileceğimiz bir danışman bulamadığımız için, Polonya’da üniversite kaydı yaptırmak isteyen siz değerli takipçilerimizi geri çevirmek durumunda kalıyorduk. Şimdi ise, sizleri artık yönlendirebilir ve yardımcı olabiliriz.

Polonya’da dil kursu, lisans eğitimi ve yüksek lisans ya da doktora programına kayıt olmak istiyorsanız, bize ister sosyal medya hesaplarımızdan isterseniz de e-posta ile ulaşabilirsiniz.

İletişim Formu: http://www.polonyadan.com/iletisim/

Instagram: http://instagram/polonyadancom

Facebook: http://facebook.com/polonyadan

Twitter: http://twitter.com/polonyadancom

2 Comments on “Polonya’da Üniversite Kayıtları Başladı! Bizimle İrtibata Geçin!”

  1. Web sitenizi Polonya’da eğitim için çok yararlı buluyorum. Birçok öğrenci yurt dışında okumaya dair bilgi eksiğiyle bir adım atıyor ve hüsrana uğruyor. Elinize sağlık

  2. Çok teşekkürler değerli düşünceleriniz ve yorumunuz için. Sağolun-varolun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir