MÜJDE! Transferwise ile Türkiye’den Yurt Dışına Para Transferi Mümkün!

Transferwise uygulamasını belki de bilmeyeniniz yoktur. Uluslar arası para transfer platformu Transferwise ile artık Türkiye’den de yurt dışına hızlı ve uygun koşullarda transferler yapabiliyoruz.

Bizim de zaten uzun zamandır kullandığımız bir platformdu. Ancak Avrupa’dan Türkiye’ye para gönderebilirken, Türkiye’den gönderim yapamıyorduk. Transferwise yetkilileri ile yazışmalarımız oldu, bu konuda. YAKINDA sistemin aktif olacağını, üzerinde çalıştıklarını söylemişlerdi. Şimdi de, sizlere bu güzel haberi verebiliyorum.

Uluslar arası onlarca ülkeyle çalışan Transferwise, sınır tanımadan para transferi yapmanızı sağlıyor. Üstelik ücretler de gayet iyi. Bunun haricinde, kaç lira gönderirsem karşı hesaba ‘kesintilerden sonra’ ne kadar geçer diye de önceden sizi bilgilendiriyor.

Yeni başlayan Debit Card özelliği de, şahane. Master Card ile anlaşan Transferwise, size uluslar arası döviz hesapları oluşturuyor ve dünyayı gezerken, komisyon ödemeden alışveriş yapmanıza olanak sağlıyor.

İsterseniz aşağıdan kaç lira gönderdiğinizde ne kadar para transfer edileceğini görebilir ve PARA GÖNDER butonuna bastığınızda da Transferwise sitesine otomatik olarak yönlendirilebilirsiniz. İsterseniz bu linki de kullanabilirsiniz: https://goo.gl/Mx73vK2 Comments on “MÜJDE! Transferwise ile Türkiye’den Yurt Dışına Para Transferi Mümkün!”

  1. Merhaba,
    Polonya’da erasmus öğrencisiyim ve tranferwise debit kart alma şansım var mı? Oturum kartı veya vatandaşlık istiyorlarmı kart için?

  2. Merhaba. Herhangi bir resmi belge ile alabilirsiniz. Türkiye kimlik kartı ya da ehliyeti de kabul ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir