İçeriğe geç

Payback ne işe yarar?

Bugün Polonya’nın en büyük puan ve ödül sisteminden bahsediyoruz. Peki gerçekten de Payback puanlar bir işe yarıyor mu? Hangi yolları izleyerek daha çok puan kazanır ve harcarız?

Polonya’da yaşıyorsanız, kesinlikle Payback üyesi olmalısınız. Böylece birçok işlemden puanlar kazanarak harcamalar yapabilirsiniz.

Genelde BP petrol istasyonu ile bağdaşlaştırılsa da, onlarca partner firmadan yaptığınız alışverişlerde puan kazanabiliyorsunuz.

Biz yine de öncelikle petrol ofislerinden başlayalım isterseniz. Düzenli şekilde benzin/mazot alıyorsanız, epey puan birikecektir. Özellikle BP’den Ultimate dizel alırsanız, çok daha fazla puan kazanabiliyorsunuz.

Diğer bir yandan, Payback uygulamasını da akıllı cihazlarınızda kullanmalısınız. Hem anlık puanlarınızı görebilir, hem de ekstra puan kazanmak istediğiniz ‘online kodları’ aktif edebilirsiniz. Bazı tarihler için geçerli sayılı indirimler olabiliyor. Diyelim ki Multikino sinemalarına gideceksiniz. Ekstra puan kazanma durumu olursa, indirimi uygulamadan aktif etmeniz gerekiyor.

Eğer seyahat ediyorsanız, Payback tam sizlik!

Hem Booking hem de Rentalcars üyesiyseniz, çok daha şanslısınız. Çünkü her kiraladığınız araba ve kaldığınız otel için ekstra payback puanı kazanırsınız.

Ayrıca Allegro, Kaufland, Adidas, Groupon, MediaMarkt, MediaExpert ve Lot Hava Yolları başta olmak üzere onlarca firmadan yaptığınız alışverişlerde puanlar kazanabiliyoruz.

Biz genellikle her noktada olabildiğince puan kazanıp, sonrasında benzin alırken harcama yapıyoruz. Bu şekilde tatil için benzin masrafınızı epey düşürebilirsiniz. Bu konuyu da düşünün deriz.

Payback’e üye olmanın en iyi yolu, BP istasyonlarından birine gidip geçici kart almak. Sonrasında telefonunuzdaki Payback uygulamasıyla, kartı yanınızda taşımadan da kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir