Türkiye Sürat Pateni Milli Takımı Polonya’da!

Türkiye Sürat Pateni Milli takımı, sezonun ilk yarışı için Polonya’ya geldi. Karşılaşmalar başlıyor!

Polonyalı başantrenör Anna Lukanova’nın da yer aldığı Milli takım kafilesi, Challenge Series-1 yarışması için 21 Kasım akşamı Erzurum’dan ayrıldı. Beraberinde 5 milli sürat pateni sporcusu ile Polonya’ya hareket eden kafile, Sanok şehrine geldi.

Türk Milli takımını Sanok’da Fırat Yardımcı, Ömer Faruk Saylar, Tunay Şimşek, Furkan Akar, Muhammed Emir Han ve Metehan Atan’dan oluşan sporcularımız temsil edecek. Başkanlığını Süleyman Erim Erhan’ın yaptığı kafilede yardımcı antrenör Mükerrem Deniz de yer alıyor.

500 ve 1500 metrelerde Avrupa’nın değişik ülkelerinden sporcular ile yarışacak olan milli sürat patencilerimiz, finalde de bayrak yarışına katılacaklar.

Türkiye Buz Pateni Federasyonu Erzurum İl Temsilcisi Vedat Refayeli, sezonun bu ilk yarışından umutlu olduklarını belirterek, “Özellikle Polonyalı antrenör ile anlaştıktan sonra sporcularımızın dereceleri yükseldi. Artık gümüş de bizi kesmiyor, bütün mesafelerde altın bekliyoruz. Polonya’dan altın madalyalar ile dönülürse kimse şaşırmasın.” dedi.Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir