Varşova’da Ücretsiz Lehçe Kursu Başlıyor!

Varşova’da yaşıyorsanız, Lehçe konusunda kendinizi daha şanslı hissedebilirsiniz. Çünkü Ocak ayı içerisinde Varşova’daki bir okul tarafından ücretsiz Lehçe dersleri başlıyor!

Varşova’nın merkezinde, bizim de daha önce öğrencilik yaptığımız Edu&More Lehçe Kursu ‘nda üç farklı grupta sınıflar açılıyor.

11 Ocak 2019’da başlayacak kurslar, Haziran 2019’un son haftasına kadar devam edecek.

Haftanın sadece bir günü, o da Cuma günü seçilmiş. 3 seviye için de ayrı saatlerde ders veriliyor olacak.

Glottodidactic yani yabancı dil öğretim metodları üzerine Doktora yapan öğrenciler tarafından profesyonelce verilecek dersleri biz Polonyadan.Com olarak tavsiye ediyoruz.

Her sınıfta sadece 8 öğrenci olacak ve tamamen ücretsiz! Yani haftada BİR gün, ücretsiz LEHÇE derslerine katılmanız mümkün.

Yapmanız gereken tek şey,  ‘Ücretsiz Lehçe dersine katılmak istiyorum, haberi de Polonyadan.Com’dan aldım’ diye bir e-posta göndermelisiniz. E-posta adresleri: biuro@efundacja.org

Sınıfları, seviyeleri ve saatlerini aşağıda listeliyoruz. Bahsettiğimiz gibi, her Cuma ücretsiz derse katılabiliyorsunuz.

A1 – temel seviye : 14:00-15:00

A2 – temel-üstü seviye : 15:15 – 16:15

B1 – orta seviye : 16:30 – 17:30

Evet, şimdiden iyi dersler! Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir