Çocuklar için Lehçe kursları başlıyor!

Polonya’da hayat kurma sırasında en önemli değerlerimiz çocuklarımız değil mi? Peki, çocuklar için ekstra Lehçe kursu olsa, iyi olmaz mı? Yarı yıl tatilini değerlendirebilirsiniz!

Polonya’nın en kaliteli Lehçe dil okullarından Edu&More tarafından bir duyuru var. Biz de büyük mutlulukla sizlerle paylaşalım istedik.

Lehçe öğrenmemizde büyük emekleri olan kursu size memnuniyetle tavsiye edebiliyoruz. Şimdi de çocuklarımız için Lehçe kursları olduğunu duyduk. Böyle güzel bir bilgi paylaşılmaz mı hiç?

Oyunlarla ve çeşitli aktivitelerle 7-12 yaş arası çocuklarınıza Lehçe dilini öğretecek güzel bir yarı yıl tatil programı hazırlamışlar. Pazartesi başlayan dersler Cuma gününe kadar devam ediyor. 5 günlük, paket bir program. Sabah 10:00’dan öğlen 15:00’e kadar dersler, aktiviteler, yemekler ve oyunlar olacak. Lehçe dilini en iyi şekilde de pratik etme şansı bulacaklar.

Birbirinden tecrübeli Lehçe öğretmenlerinden öğrendiklerini unutamayacakları bir tatil geçireceklerine eminiz.

Varşova’nın hemen merkezinde yer alan bu kurs (Edu&More), ücret içerisine öğlen yemeğini de dahil etmiş. Gayet güzel de yapmışlar.

Güzel evlatlarınız iki gruptan birine katılabilir. 

Birinci grup: 28 Ocak 2019 ile 1 Şubat 2019 arasındaki 5 günlük periyod

İkinci grup: 4 Şubat 2019 ile 8 Şubat 2019 arasındaki 5 günlük periyod

Dersler ve Aktiviteler sabah 10:00 – 15:00 arasında olacak

Ücret: 690 Złoty (yemek dahil)

Kurs: Edu & More Polish Language School
Adres: Nowogrodzka 44 / 7 (3. kat)
Tel: 22 622 14 41
E-mail: office@polishonlinenow.com
Web: www.polishonlinenow.comPolonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir