T-Mobile Polonya Binasında Yangın: Onlarca İtfaiye Geldi!

Polonya’nın büyük operatörlerinden T-Mobile, bugün inanılmaz bir güne uyandı: Varşova Annopol’de olan binasında yangın çıktı ve onlarca itfaiye ile söndürme çalışmaları başladı. Durum iç açıcı değil!

Ölü ya da yaralının olmadığı talihsiz yangın, teknik sorunlara sebep oldu. Twitter hesabından açıklama yapan T-Mobile, bir süreliğine müşteri hizmetlerinin çalışamayacağını duyurdu.

Problem hiç de küçük değil. Varşova’daki telefon binalarından birinde çıkan yangında tüm sistem çöktü. Ağın genel merkezi de dahil olmak üzere ticari depoları tüketen şirketin merkezinde büyük bir yangın çıktı.

Varşova’nın Białołęka kentinde bulunan Annopol konutlarının sakinleri, sabahtan beri büyük bir depoyu tüketen devasa yangına şahitlik ediyor. O depoda aynı zamanda T-Mobile’ın da büyük bir yeri vardı.  Depo alanlarını tahrip eden büyük yangını söndürmek üzere 50’den fazla itfaiye aracı görev yerine koştu. Yangından çıkan dumanı 20 kilometreden fazla bir mesafeden görebilmek mümkün oldu.

Şuan T-Mobile hatlarımız sorunsuz çalışıyor. Ancak bazı özelliklerin bazı bölgelerde zaman zaman gidip gelebileceği ve sorunlar yaşanabileceği de verilen bilgiler arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir