Polonya’da internetten çiçek gönderebileceğiniz 5 site!

Polonya’da sevdiğinize çiçek göndermek istiyorsanız, sizler için kısa da olsa bir liste yapmaya çalıştık. Polonya’da internetten çiçek gönderebileceğiniz 5 güzel platform sizlerle!

Daha öncesinde 2012 yılında da Polonya’da çiçek konusuyla ilgili yazılar yazmıştık, çok iyi hatırlıyorum. Şimdi biraz daha güncellemiş olalım mı?

İnternette arama yaptığınızda karşımıza onlarca site çıkıyor. Biz, en çok duyduğumuz 5 siteyi sizlerle paylaşıyoruz.

Poczta Kwiatowa: Lehçe ve İngilizce dillerinde çiçek siparişi verebileceğiniz bir portal. Yıllar yılı Polonya’da faaliyet gösteriyorlar.

E-Kwiaty: Polonya’nın büyük online çiçek sipariş sitelerinden biri. Daha önceleri çokça kez denemişliğimiz var.

Twoje Kwiaty: Polonya’nın ünlü çiçek sitelerinden biridir. Avrupa’da birçok ülkeyle de anlaşmaları bulunuyor.

Kreator Kwiatow: Bir başka çiçek sipariş portalı. Daha önce hiç kullanmadık. Ancak tanınan platformlardan biri.

123 Kwiaty: Yine hiç kullanmadığımız ama çokça duyduğumuz bir platform. İncelenebilir.

Güzel, mutlu, huzurlu ve çiçekli nice günlere!

 Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir