Polonya’da okumak isteyenler burada mı?

Elbette Polonya’da eğitim almanın binbir çeşit yolu var. Ancak en büyük sıkıntılardan biri de, Polonya’yı bilmeyen insanlar tarafından yönlendirilmek. Bizim ise bir fikrimiz var. Duymak ister misin?

Bildiğiniz gibi 2010 yılından bu yana Polonya ile ilgili ne var ne yoksa paylaşıyoruz. Sadece bir haber portalı olmakla kalmayıp, her türlü konuya değindik. Yeri geldi Varşova’daki inanılmaz kütüphaneden bahsettik, yeri geldi gece hayatından. Bazen resmiyet mevzusuyla ilgili problemlere değinmeye çalıştık, bazense Polonya’da yapılacak inanılmaz önemli etkinliklerden. Tüm mevzular akıp giderken, Eğitim meselesinin de hep bambaşka bir yeri var, polonyadan.com’da. Öyle ki, biz de Polonya’da hem hazırlık hem de üniversite okuduk, ve sonrasında çalışmaya başladık. Yıllar yılı birikmiş tecrübeleri, her konuda olduğu gibi eğitim konusunda da sizlerle paylaşmaya gayret ediyoruz.

Sırf eğitim mevzusuyla ilgili de özel bir form oluşturmaya karar verdik. Polonya’da eğitim almak istiyorsanız, kısacık formu doldurup bize gönderin. Biz mesajınızı değerlendirdikten sonra, sizleri partner okul ya da danışmanlardan birine yönlendireceğiz. Onlar da en kısa zamanda sizinle irtibata geçecekler. Elbette tüm işlemleriniz sırasında bizler de irtibat kurmuş olan tüm okuyucularımızı takip ediyor olacağız.

Yabancı diliniz yok mu?

Sizi yönlendireceğimiz danışman firma, Polonyalı bir firma olmasına rağmen, Türkçe konuşan destek hattıyla size yardımcı olacak. Tüm adımlarda size gayet anadilinizde yardım edecekler. Ayrıca verecekleri ücret tarifesiyle, Varşova’ya geldiğinizde dahi size ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaklarını göreceksiniz.

Biz portalımız olarak danışmanlık hizmeti vermiyoruz. Ancak sizleri güvendiğimiz danışmanlara yönlendirmeye çalışıyoruz.

Polonya’da okumak istiyorsanız, ister hazırlık okulu olsun, ister lisans, yüksek lisans ya da doktora, aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir