Polonya’da okumak isteyenler burada mı?

Elbette Polonya’da eğitim almanın binbir çeşit yolu var. Ancak en büyük sıkıntılardan biri de, Polonya’yı bilmeyen insanlar tarafından yönlendirilmek. Bizim ise bir fikrimiz var. Duymak ister misin?

Bildiğiniz gibi 2010 yılından bu yana Polonya ile ilgili ne var ne yoksa paylaşıyoruz. Sadece bir haber portalı olmakla kalmayıp, her türlü konuya değindik. Yeri geldi Varşova’daki inanılmaz kütüphaneden bahsettik, yeri geldi gece hayatından. Bazen resmiyet mevzusuyla ilgili problemlere değinmeye çalıştık, bazense Polonya’da yapılacak inanılmaz önemli etkinliklerden. Tüm mevzular akıp giderken, Eğitim meselesinin de hep bambaşka bir yeri var, polonyadan.com’da. Öyle ki, biz de Polonya’da hem hazırlık hem de üniversite okuduk, ve sonrasında çalışmaya başladık. Yıllar yılı birikmiş tecrübeleri, her konuda olduğu gibi eğitim konusunda da sizlerle paylaşmaya gayret ediyoruz.

Sırf eğitim mevzusuyla ilgili de özel bir form oluşturmaya karar verdik. Polonya’da eğitim almak istiyorsanız, kısacık formu doldurup bize gönderin. Biz mesajınızı değerlendirdikten sonra, sizleri partner okul ya da danışmanlardan birine yönlendireceğiz. Onlar da en kısa zamanda sizinle irtibata geçecekler. Elbette tüm işlemleriniz sırasında bizler de irtibat kurmuş olan tüm okuyucularımızı takip ediyor olacağız.

Yabancı diliniz yok mu?

Sizi yönlendireceğimiz danışman firma, Polonyalı bir firma olmasına rağmen, Türkçe konuşan destek hattıyla size yardımcı olacak. Tüm adımlarda size gayet anadilinizde yardım edecekler. Ayrıca verecekleri ücret tarifesiyle, Varşova’ya geldiğinizde dahi size ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışacaklarını göreceksiniz.

Biz portalımız olarak danışmanlık hizmeti vermiyoruz. Ancak sizleri güvendiğimiz danışmanlara yönlendirmeye çalışıyoruz.

Polonya’da okumak istiyorsanız, ister hazırlık okulu olsun, ister lisans, yüksek lisans ya da doktora, aşağıdaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Bir cevap yazın