İçeriğe geç

İstanbul’daki Polonya Köyü’nde konaklayabileceğiniz bir pansiyon [tavsiye]

Türkiye’de bir Leh köyü olduğunu biliyor muydunuz? Polonezköy, benim çocukluğumun vazgeçilmez köylerinden biridir. Şimdi ise oraya gittiğinizde nerede konaklayabileceğinizden bahsetmek istiyorum.

Gospoda Pansiyon, Polonya’yı Türkiye’de tam anlamıyla yaşayabileceğiniz bir mekan. Türkiye’de yaşayan ve Adampol yani Polonezköy‘de doğmuş olan beşinci kuşak Polonyalı Agnes Modlinska‘nın pansiyonunda kesinlikle doğa ile huzura kavuşacağınıza inanın.

Daha öncesinde 1992-1995 tarihleri arasında da Polonezköy’de Polonya restorantı işleten Agnes (Agnieszka), Polonya kültürünü ve mutfağını Türkiye’de tanıtan gönüllü bir elçi idi.

Siz de şimdi Polonezköy’e yolunuz düştüğünde, Gospoda Pansiyon‘a gidebilir, hem Polonya mutfağını tanıyabilir ya da özlem giderebilir, ve bizim selamımızla bir güzel kahvenizi içebilirsiniz, o güzelim bahçede.

Yeşillik, doğa, huzur ve sessizlik isteyen herkesi Gospoda Pansiyon’a davet ediyoruz. Sadece pansiyonda kalmak için değil, sırf pierogi yemek ve çay içmek için de uğrayabilirsiniz.

Ayrıca Airbnb’den de odanızı rezerve edebilirsiniz: https://www.airbnb.com/rooms/25317813

İrtibat bilgilerini de paylaşalım hemen: 

Facebook: facebook.com/GospodaPolonezkoy/

Web: gospodapolonezkoy.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir