Lehçe tercüman ve şehir rehberiniz hazır!

Polonya’ya ister turistik ister iş amacıyla gelin, mutlaka Lehçe tercümana ya da şehir rehberine ihtiyaç duyabiliyorsunuz. Merak etmenize gerek yok. Bize önceden bildirdiğinizde, sizlere uygun vakitlerde tercümanınız hazır!

Bazen fuarlar ya da iş görüşmeleriniz için, bazense şehir turlarınız için tercümana ya da şehir rehberine ihtiyaç duyarsınız. İletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurduğunuzda, size en uygun tercümanı ya da şehir rehberini yönlendirmeye çalışırız.

Sizden ricamız, çok da son dakikaya bırakmamanız. Yine elimizden geleni yapmaya çalışırız. Ama son dakikaya kaldığında, tercüman arkadaşlardan müsait olanını bulmak zor olabiliyor.

Evet, Lehçe dilinde size eşlik edecek tercüman ya da şehir rehberi istekleriniz için aşağıdaki linkten iletişim formunu doldurarak bizimle irtibata geçmeniz yeterli.

Formu doldururken, tarihleri ve şehri yazmayı da unutmayın. Ayrıca eğer bir fuara geliyorsanız fuarın ismini, ya da iş görüşmesine geliyorsanız da hangi sektörde olduğunu belirtmeyi unutmayın. Çünkü bazen o işlerde uzman kişilere de yönlendirmeye çalışıyoruz.

İrtibat: İletişim FormuBir cevap yazın