Minikler Avrupa Güreş Şampiyonası Polonya’da yapılacak

U15 Minikler Avrupa Güreş Şampiyonası Polonya’nın Kraków kentinde 27-30 Haziran tarihleri arasında yapılacak. Türkiye’den temsilcilerimiz de var!

Zorlu şampiyona için hazırlıklarını tamamlayan Serbest stildeki güreşçilerimiz yarın (25.06.2019) Polonya’ya hareket edecek. Kadın sporcularımız 26 Haziran, Grekoromen stildeki güreşçilerimiz ise 27 Haziran tarihinde Polonya’ya gidecek.

U15 Minikler Avrupa Güreş Şampiyonasında ülkemizi şu sporcular temsil edecek:

SERBEST STİL: 

38 kg: Abdullah TOP

41 kg: Uğurcan ŞAHİN

44 kg: Metehan YAPRAK

48 kg: Emirhan GİZİR

52 kg: Barış ÜNSAL

57 kg: Cengizhan Ramazan DOĞAN

62 kg: Yusuf TATLIDİL

68 kg: Murat DOĞAN

75 kg: Batuhan UZUN

85 kg: Rıfat Eren GIDAK

KADINLAR: 

33 kg: Edanur Ersoy

36 kg: Cansu Özer

39 kg: Şevval Çayır

42 kg: Kübra Yavuz

46 kg: Nazar Kaya

50 kg: Tuğba Demir

54 kg: Dilan Tan

58 kg: Selvi İlyasoğlu

62 kg: Duygu Gen

66 kg: Bükrenaz Sert

GREKOROMEN STİL: 

38 kg: Ahmet Eminoğlu

41 kg: Abdullah Keskin

44 kg:Muhammet Bıyık

48 kg: M.Fedai Aydın

48 kg:Berat Keski

52 kg: Mahmut Yılmaz

52 kg: Berati İnanç

57 kg: Alperen Berber

62 kg: Nihat Kara

68 kg: Toygun Aktop

75 kg: Mert Çelik

85 kg: Nurşat TaşciPolonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir