Polonya’da üniversite kayıtları devam ediyor! (biraz acele edin!)

Polonya’da üniversite okumak istiyorsanız, bu yıl biraz daha acele etmeniz gerekiyor. Sebeplerini bu yazımızda açıklıyor olacağız. Ama Temmuz ayı bitiyorken, kayıtlarda biraz hızlı olsanız iyi olur.

Eskiden Eylül ayında kayıt yapıp hemen Ekim ayı içinde başlayan derslere yetişebiliyordunuz. Ama artık durumlar biraz değişti. Çünkü vize prosedürleri eskisine göre bir-iki tık daha uzun sürebiliyor. Normalde 1-2 haftada çıkacak vizeler bazen 3-4-5-6 haftayı bulabiliyor. Herkes için geçerli bi durum değil bu. Ancak yine de tedbirli olmakta yarar var. O sebeple kayıt işlemlerini hızlandırmalısınız.

Polonya’da üniversite okumanın öneminden de değerinden de ve buradaki imkanlardan da 10 yıldır blogumuzda bahsediyoruz. İngilizce hazırlık için de lisans ya da yüksek lisans için de elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. Sizi yönlendirdiğimiz kişiler çok çok çok makul ücretlerle sizin işlemlerinizi gerçekleştiriyor. Bize gelen yorumlar ve emaillerdeki gibi çok yüksek rakamlarla danışmanlık yapan bir kuruluş asla değiliz.

Varşova’da İngilizce hazırlık eğitimleri genelde 3000-4000 Euro (yıllık) arasında dolaşır. Bizim yönlendirdiğimiz okullar 2800 Euro’ya kayıt alıyor. Ortalamanın gayet altında yani.

Ayrıca lisans ve yüksek lisans kayıtlarında da hem kaliteli hem Avrupa Birliği burslu hem de özel fiyatlarla yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Detaylı bilgileri sizinle paylaşmamız için İLETİŞİM formumuzu doldurmanızı rica ve tavsiye ediyoruz.Polonyadan

About Polonyadan

Bir ülkeye ister kısa süreli gitmek isteyin ya da isterseniz temelli taşınmayı planlayın, mutlaka internette araştırmalar yaparak kafanızdaki sorulara yanıt bulmaya çalışırsınız. Nerede yemek yiyebiliriz, nereleri gezmeliyiz, uçak biletini nasıl alırız, vize almak kolay mı, dili zor mudur, insanları nasıldır, havası çetin midir, hangi mevsimlerde gitmek gerekir gibi sorulara yanıt bulan bloglar, her ülke için bulunmaz kaftandır. Hele ki bu blog sizin anlayabileceğiniz bir dilde olursa, daha da mutlu oluyorsunuz. İşte, Polonyadan.com da tam olarak öyle bir blog. -- 2009 yılında projelendirilen ve 2010 yılında hayata geçirilen blog, artık hem bir rehber hem de haber kaynağı niteliğinde paylaşımların sürdürüldüğü ve her ay yüzbinlerce insana ulaşan bilgi bankası konumuna geldi. -- Sloganından da anlaşıldığı üzere, Polonya hakkında ne var ne yoksa paylaşılan platform, aynı zamanda Polonya’yı temsil eden ilk Türkçe blog olma özelliğine sahiptir. Sonrasında öncülük ederek farklı blogların da gün yüzüne çıkması, kesinlikle mutluluk verici. -- Polonya’da yazılı tercüman, gezi rehberi, toplantılarınız için simultane tercüman, restoran ya da şirketiniz için fotoğraf ve video ekibi ya da üniversite eğitimi için danışmanlık hizmeti arıyor olabilirsiniz. Kısacası, Polonya ilgili ihtiyacınız olan ya da öğrenmek istediğiniz herhangi bir konu için hem sosyal medya hesaplarından hem de blog üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve sorularınızı yöneltebilirsiniz. -- 2020 itibariyle tam anlamıyla onuncu yılını kutlayan Polonyadan.com, yaşam standartlarını, eğitim sistemini, çalışma şartlarını, hava koşullarını, güncel haberleri, araştırma ve röportajları, ve yine kısacası Polonya hakkında arayıp da bulamadığınız binlerce sayfalık bilgiyi sizlere sunmaya devam ediyor. -- Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarından da takip edebileceğiniz Polonyadan.com her zaman kaliteli içerikler üreterek Polonya ve Türkiye arasında bir köprü kurmaya gayret ediyor. -- Polonyadan.com, umarız ki sizler için de faydalı oluyor ya da olacaktır.

View all posts by Polonyadan →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir