İçeriğe geç

Avrupa’nın en büyük su parklarından biri Polonya’da açıldı!

Aylardır beklenen gün geldi ve Avrupa’nın en büyük su parklarından biri olan Park of Poland kapılarını açtı. Yakın zamandaki tarihlerde bilet bulmak imkansız!

Polonya’da Wręcza/Mszczonów bölgesinde Varşova’ya 50km mesafede açılan Park of Poland, tam anlamıyla su aktiviteleri severler için hazırlanılmış bir kompleks. Almanya’da da benzerlerini görmüştük. Polonya’da açılan bu kompleksin Avrupa’nın en büyük su parklarından biri olduğunun altını da çizmek gerekir.

32 etkileyici su kaydırağı, 18 farkı havuzu, savunası, masaj salonları, çeşitli su aktiviteleri, restoranları ve oteliyle tam anlamıyla arkadaşlarınızla ve ailenizle vakit geçirebileceğiniz bir park olmuş.

2 saatlik, 4 saatlik ve tam günlük paketleriyle giriş yapabiliyorsunuz. Ayrıca yaşa ve günlere göre de fiyatlar değişiklik gösterebiliyor. Tüm fiyat listesine şuradan ulaşabilirsiniz: Park of Poland

Biz henüz gidip bizzat görmedik. Ancak en kısa zamanda planlarımızı yapıyoruz ve sizler için güzel bir video da hazırlamayı düşünüyoruz. Su aktivitelerini seviyorsanız, mutlaka uğramanız gereken biryer.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir