LOT Havayolları Polonya’ya dönecekler için program başlattı!

Şuan ülke dışında olan Polonya vatandaşları ve Polonya’da oturum iznine sahip olan kişiler için LOT Havayolları özel bir program başlattı.

LOTDODOMU ismin bir program ile ‘EVE UÇUŞ’ kampanyası başlatan LOT AIRLINES, herkes için tek fiyat tarifesi uygulayacak. Bu akşam başlayan programa hemen başvurabilirsiniz.

Son 1-2 gün hepimiz için gerçekten gergin günlerdi. Önümüzdeki birkaç gün de böyle olacak gibi. Ancak Polonya Hükümetinden herkesin ülkeye dönmesine yardımcı olmak için güzel bir proje geliştirilmiş oldu. Başbakan Mateusz Morawiecki, Cumartesi günkü basın toplantısında, uluslararası uçuşların askıya alınmasına yönelik çözümlerden bahsetti.

Kimler yararlanabiliyor?

  • Polonya vatandaşları
  • Polonya vatandaşlarının eşleri ve çocukları
  • Karta Polaka sahipleri
  • Polonya’da daimi (sürekli) ya da geçici oturuma sahip yabancılar – ve çalışma izni olan kişiler

Biletleri nasıl alıyorsunuz?

lotdodomu.com adreslerinden programa ulaşarak formu dolduruyorsunuz. Sonrasında sizinle irtibata geçecekler. Ayrıca size ’12 saat içinde havalimanında olur musunuz?’ diye soru da soruyorlar. Demek ki en hızlı şekilde Polonya’ya uçuşunuzu gerçekleştirmeye yönelik çalışma içindeler.

Karantina olayı tabi ki devam ediyor.

Polonya’ya girişinizden sonra 14 günlük zorunlu karantinaya girmeniz gerekiyor. Detayları Polonya’ya indiğinizde yetkililer de verecektir. Bilgilerinizi alacaklar, test yapacak ve sizi detaylıca bilgilendirecekler. Ancak havalimanlarının oldukça yoğun olduğunu duyuyoruz.

#LOTDODOMU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir